Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

32 пацієнтки перинатального центру вирішили зробити аборт

Олексій Данилов, який є главою Міністерства охорони здоров'я Саратовської області повідомив про те, що в регіоні було прийнято 2 500 пологів, а 250 дітей, народжених раніше строку, була надана належна медична підтримка.

Міністр також сказав, що скриниговые дослідження, які виявляють серйозні вади і відхилення у розвитку плоду, схилили 32 жінок до переривання вагітності. Вади в ході скринінгу були виявлені у більшого числа дітей, але частина жінок хотіли народжувати, незважаючи на попередження лікарів. Данилов підкреслив, що остаточне рішення про аборт або виношуванні вагітності залишається за жінкою.

Також Данілов зробив висловлювання щодо процесу передачі з муніципальних на обласний рівень майна і повноважень. Цей процес планується закінчити до кінця грудня поточного року, проте, на момент проведення зустрічі лише дві лікарні перетворилися в Гузи: Турківська і Балтайская.

Присутнім министрпообещал, що даний процес буде доведений до кінця. Право надавати первинну медичну допомогу залишать за наступними муніципалітетами: Балашовом, Вольському, Енгельсом, Балаковом і Саратовом.

Міністр у ході відповідей на запитання з боку журналістів згадав про те, що медична сфера в області відчуває кадровий голод. Є потреба в анестезиологах, психіатрів-наркологах, дільничних, неонатологів та реаніматологів.

Категорії