Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

40 років як аборти в США мають законну силу

Минуло 40 років з тієї дати, коли Верховним судом США було прийнято рішення по так званій справі «Роу проти Уейда», в результаті якого аборти в Америці прийняли законну силу. В честь цієї дати Барак Обама у своїй заяві ще раз підкреслив свою лояльність до даних операцій. На його думку, уряд не має право втручатися в особисті справи жінки та її родини. За словами президента, жінка сама для себе повинна вирішувати питання, пов'язані з репродуктивною функцією і стосуються її здоров'я.


Але в США знайшлося велика кількість тих, хто є затятими противниками абортів. Вони організували марші протесту, захищаючи «право на життя».


22 січня 1973 року увійшло в історію США як дата, коли Верховний суд порахував, що заборони на аборт є порушенням приватного життя жінки, а тому ці заборони необхідно зняти. Спочатку було дозволено переривати вагітність тривалістю до трьох місяців, потім цей термін був збільшений.


Дослідницький центр Pew провів громадські опитування, які показали, що і через чотири десятки років американці продовжують виступати проти скасування цього рішення. Однак, є ряд громадян, налаштованих консервативно. Ця частина населення наполягає на скасуванні легалізації абортів.


Згідно зі статистикою, щодня в США відбуваються близько 3300 абортів. Організація Christian Defense Coalition в знак протесту саме таку кількість квітів поклала до будівлі Верховного суду.

Акція, протилежна за своїм змістом, була проведена в штаті Міссісіпі (у місті Джексон) у вівторок. У цьому місці є тільки одна клініка, де проводять штучне переривання вагітності. Саме туди зібралися прихильники абортів з заявою про те, що продовжуватимуть боротьбу за права жінок, у тому числі і у відношенні вибору: бути чи не бути матір'ю.

Ще одна акція під назвою «Марш за життя» пройде у Вашингтоні в п'ятницю. Серед противників абортів буде і колишній кандидат на посаду президента від партії республіканців Рік Санторум, який виступить з промовою.

Категорії