Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт 15-річної школярки з'явився причиною коми

Після переривання вагітності шляхом прийому сильнодіючого препарату неповнолітня мешканка підмосковного поселення Запрудня була доставлена в реанімаційне відділення лікарні.


Зараз поліція Московської області проводяться слідчі заходи, які дозволили б достовірно з'ясувати обставини, при яких 15-річна Орися С. втратила дитину на п'ятому місяці вагітності.


За попередніми даними, дівчина зважилася на такий крок самостійно. Школярку не злякав досить великий термін вагітності, в результаті вона втратила близько двох літрів крові і впала в кому.


За словами матері неповнолітньої Орисі, до аборту її змусив 27-річний батько дитини Володимир Онопрій, який проживає в цьому ж поселенні. Мати школярки Олена С. розповіла, що Онопрій наполягав на аборті і навіть приходив у будинок до сім'ї з погрозами, залякував дівчину і збирався викликати для розправи «своїх хлопців».


Батьки Орисі кажуть, що вони схиляли дочка до іншого рішення. Незважаючи на зовсім юний вік школярки, і мама, і тато вмовляли її народити малюка, пропонуючи зі свого боку необхідну допомогу. Адже в їхній родині виховується ще два малюка, змогли б вони поставити на ноги й онука. Досі відчайдушний вчинок Орисі залишається до кінця нез'ясованим.


Медики повідомили, що 14 лютого надійшов виклик бригади «швидкої», лікарська допомога була необхідна юній дівчині, яка прийняла сильний препарат, дія якого провокує викидень. Як з'ясувалося, мова йшла про Аріні.


Мати дівчини згадує, як дочка скаржилася на сильні болі внизу живота, а потім просто втратила свідомість. Знавісніла від страху жінка набрала 03, але Орися вже встигла втратити велику кількість крові і в душу не приходила.


Лікарі «Швидкої допомоги» госпіталізувала дівчину в Талдомскую районну лікарню в реанімаційне відділення. Школярка перебувала в комі три дні, весь цей час лікарі активно боролися за її життя. Тепер, коли криза минула, дівчині належить дача показань слідчим.


Її залицяльник Володимир Онопрій перші свідчення вже дав. Згідно з ним, статевий акт відбувався за обопільною згодою. Молодий чоловік підозрював, що його обраниця може бути неповнолітньою, але точний її вік був Володимиру невідомий. Онопрій також робить наголос на те обставина, що мати дівчини була в курсі всіх подій, що відбуваються, і навіть їздила разом з чоловіком до Москви за препаратом, що викликають викидень плода.


Володимир раніше вже був одружений, від шлюбу він має 7-річну доньку. Хлопець не приховує, що серйозних намірів щодо школярки у нього не було, і, тим більше, він не збирався виховувати спільну дитину. У лікарню до постраждалої Онопрій приїжджав, цікавився у лікарів на предмет необхідних ліків чи продуктів харчування. Потреби в його допомоги не було. Тепер же хлопець обурюється, що з-за того, що сталося, він не може налагодити стосунки з колишньою дружиною.


Між тим, за фактом статевий зв'язок з неповнолітньою розпочата перевірка. І якщо результати експертизи будуть свідчити про те, що батько загиблої дитини – громадянин Онопрій, йому загрожує термін тюремного ув'язнення до 4-х років. Врятувати винного зможе лише одруження потерпілої Аріні.

Категорії