Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт у Тамбові

Аборт в Тамбові можливо зробити на платній основі не тільки в державних медичних установах, але і в декількох приватних клініках. На вибір жінкам пропонується три способи переривання вагітності, але тільки до 12 тижнів. Це «оксамитовий» або медикаментозний аборт, миниаборт або вакуум-аспірація, інструментальний (операбельних).


Кожен із способів вибирається у відповідності з терміном вагітності. Так, на ранніх термінах до 6 тижнів можливе проведення аборту фармпрепаратами вітчизняного або імпортного виробництва. Шляхом прийому таблеток або ін'єкцій плодове яйце виходить з порожнини матки самостійно, відбувається штучний викидень.


Вакуум можливий на терміні вагітності до 5-8 тижнів. Процедура являє собою «відсмоктування» плодового яйця або неразвившегося ембріона з матки з подальшим її кюретажом (чищенням).


Інструментальний аборт виконується операбельним шляхом, під наркозом або місцевою анестезією. Ембріон дробиться на частини всередині матки і потім витягується по частинах назовні. Процедура завжди супроводжується додатковою чищенням всієї порожнини матки і шийки матки. Часто після даного виду аборту у жінки виникають різного роду ускладнення, тому в обов'язковому порядку всім жінкам після хірургічного аборту показаний стаціонар і лікування антибіотиками.

Клініки Тамбова, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтакты

ТОГБУЗ «МКЛ №3Аборти до 12 тижнівВід 2500вул. Карла Маркса, д. 234/365
53-27-46
www.gkb3-tambov.ru
Медичний Центр «Нилоцим»Медикаментозний
Миниаборт
Хірургічний
5200
1500
1300
Вул. Бастіонна 23 а
73-88-28
www.yumid.ruВартість процедури переривання може змінюватися в більшу сторону, в залежності від того, якими видами послуг бажає скористатися пацієнтка. У середньому діагностика (необхідні аналізи, УЗД і огляд лікаря) обійдеться в 1000 карбованців. Перебування у стаціонарі після хірургічного аборту також доведеться оплачувати додатково. В середньому 1 ліжко-день обійдеться в 300 рублів.


При зверненні в клініку або лікарню для аборту, жінка повинна надати документ, який підтверджує її вік (паспорт). Якщо дівчина неповнолітня, то вона повинна прийти разом з одним із батьків. У такій ситуації необхідно не тільки його особиста присутність, а й письмова згода на проведення аборту. Вік батька дитини значення не має.

Категорії