Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт у Волгограді

Зробити аборт у Волгограді можна до 12 тижнів за бажанням можна в кількох клініках і приватних центрах. Крім того, на базі державних медичних установ функціонує ряд жіночих консультацій, де також проводять процедуру аборту на платній основі.


Особливість приватних клінік в даному питанні не стільки в ціновій політиці і професіоналізм, скільки в анонімності процедури. Адже бувають ситуації, за яких жінка не хоче, щоб зроблений аборт фігурував у медичній карті жіночої консультації.


І не завжди це молоді дівчата, фактор анонімності і конфіденційності все частіше стає головною причиною звернення в клініку жінок після 30 років.


Погоджуючись на аборт в платному центрі, дівчина укладе з ним договір, в якому будуть прописані обов'язки клініки щодо збереження анонімності пацієнтки. У деяких центрах в медичних картах навіть не пишуться ініціали жінки, а вказується лише вік.


У будь-якому випадку, якщо для жінки важлива конфіденційність, вона повинна заздалегідь дізнатися в реєстратурі про правила ведення обліків аборту і послуги анонімності. Якщо там не підтверджується ця інформація, тоді краще звернутися в іншу.


У звичайній жіночій консультації завжди ведеться облік пацієнтів. Всі хірургічні та нехірургічні маніпуляції, аналізи та діагностичні процедури завжди записуються в особисту картку.


Піклуючись про анонімності, жінки забувають про те, що звертатися до гінеколога вони будуть і надалі. І лікар повинен знати всі нюанси та історію хвороби, перш ніж призначити що-небудь. Це стосується і засобів контрацепції, і лікувальних препаратів до і під час ведення вагітності.


Особливо важливо мати запис про аборт в історії хвороби в тому випадку, якщо жінки має часті запальні захворювання і потребує регулярних гінекологічних процедурах. Це не просто відмітка про аборт, це те, що в майбутньому допоможе з'ясувати причини хвороби, призначити правильне лікування.


КлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Центр «Волзька здравниця»Медикаментозний Аборт (Міфегін)медикаментозний Аборт (Міфепристон)7000
5000
вул. їм. Грамші, д. 6(8442) 70-79-89
www.volgazdravnica.ru
Ес Клас Клінік«Оксамитовий» аборт (медикаментозний)Від 7000Вул. Новоросійська 2 до(8442) 533 533
www.volgograd.s-classclinic.comЖінка повинна пам'ятати, що послугу анонімності клініка збереже лише після підписання договору!

Категорії