Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт у Вологді

Аборт у Вологді здійснюють кілька медичних закладів та клінік. Крім процедури переривання вагітності, у них здійснюється цілий перелік гінекологічних послуг, від проб крові та інших аналізів, до проведення складних гінекологічних операцій у жінок і чоловіків. На місці можна пройти повне обстеження для постановки діагнозу, так і для підтвердження (чи спростування) вже існуючого.


Також клініки пропонують населенню ряд інших послуг – від стоматологічних, до косметологічних. З прейскурантами цін на кожний з видів послуг можна ознайомитися в самому медичному центрі, так і заочно, зателефонувавши в реєстратуру або довідкову.


У більшості клінік є сучасне діагностичне обладнання і власна лабораторія, що набагато прискорює обстеження, будь то діагностика перед абортом, або перед складною операцією на внутрішніх органах.


На базі клінік функціонують як жіночі відділення, так і чоловічі. Серед напрямків центрів найчастіше присутні урологія, хірургія, онкологія, кардіологія, лікувальна і відновна терапія і деякі інші.

Клініки Вологди, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Клініка «Говорово»Медикаментозний (до 6 тижнів)
Від 5900вул. Новгородська, 4
(8172) 515-626
www.klinika-govorovo.ru
Медичний Центр «Профімед»Медичний
Медикаментозний
4200
7000
вул. Зосимовская, д. 19
(8172) 72-81-86
www.profmedical.ruЗбираючись перервати вагітність, жінка повинна розуміти весь ризик того, що відбувається. Це не лише ризик отримати ускладнення після аборту, але і ризик того, що він може не відбутися взагалі, або бути виконано лише частково.


Щоб подібного не сталося, ні в якому разі не можна намагатися самостійно позбавитися від дитини, навіть якщо термін ще досить маленький! «Народні» засоби в даному питанні не тільки не доречні, але й небезпечні для життя.


А самостійний і безконтрольний прийом таблеток для переривання вагітності може призвести до тяжких патологій плоду, але не до його видалення. Тільки висококваліфікований лікар і повне обстеження як до, так і після аборту, гарантують мінімальний ризик для жіночого здоров'я.

Категорії