Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Архангельську

Записатися на аборт в Архангельську можна як за телефоном, так і при особистому зверненні в реєстратуру медичного закладу. В день звернення переривати вагітність лікарі будуть лише в тому випадку, якщо у жінки на руках є повна діагностична карта зі всіма зданими аналізами, а також УЗД дослідженням матки з підтвердженим терміном.


Але це стосується тільки медикаментозного способу і миниаборта. Якщо строк вагітності перевищує 8 тижнів, то зроблять аборт тільки в стаціонарі, тобто жінка не піде додому після процедури переривання, як це буває при вакуум-аспірації або «оксамитовій» аборті.


Вакуум-аспірація триває близько 1 години. Ще годину жінка перебуває під наглядом лікаря і тільки потім, якщо у неї немає протипоказань, вона йде додому.


Через 2 тижні лікар зазвичай призначає повторний прийом, з обов'язковим УЗД. Однак, незважаючи на те, що процедура не займає багато часу і не вимагає перебування в стаціонарі, при будь-яких підозрах на ускладнення пацієнтка повинна негайно звернутися до лікаря:

  • Високій температурі або скачках температури вище 38 градусів

  • Категорії