Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Барнаулі

Здорова жінка, що веде статеве життя і не використовує контрацептиви, має високий ризик завагітніти. І не завжди ця вагітність бажана.


Зробити аборт в Барнаулі або в будь-якому іншому місті пропонують багато медичні установи. І саме в їх стінах повинна проводитися процедура переривання вагітності, а не вдома і, тим більше, не в підвалі нежитлового будинку.


Зважившись на аборт, жінка повинна не тільки серйозно обміркувати цей крок, але і вибрати клініку. Звичайно, тим, хто вже це робив, не припадуть довго вибирати з існуючих у місті закладів, адже вони, що називається, йдуть за «второваною стежкою».


А ось для тих, хто робить це вперше, можуть бути корисні наступні поради у виборі клініки. Особливо якщо жінка в подальшому планує виносити і народити здорову дитину.

 • Рекомендації знайомих – це, звичайно, добре, але не завжди правильно. Адже не можна виключати можливість особистої симпатії знайомої дівчини до лікаря, а не до його професіоналізму.
 • Ліцензія на надання медичних послуг. Дуже важливий і вирішальний момент всі.
 • Вибираючи клініку, зверніть увагу на перелік її послуг. Непогано також поцікавитися тим, яку матеріальну базу має установа.
 • Ознайомтеся з кваліфікацією та рекомендаціями лікарів, які працюють в клініці. Як мінімум у всіх них має бути вища медична освіта.
 • Ціна в питанні аборту не повинна бути вирішальною, адже здоров'я дорожче.
 • Різнобічна діагностика, що включає в себе не тільки аналізи крові і сечі, але і велике дослідження на виявлення гістамінів, непереносимостей медичних препаратів не тільки вітається, але і вкрай бажано.
 • Якість сервісу клініки також відіграє важливу роль, особливо якщо має інструментальний аборт (операція).
 • Клініки в Барнаулі, де можна зробити аборт


  КлиникиВид абортаЦеныКонтакты
  Консультативно-діагностична поліклініка «Афродіта»Медикаментозний6000вул. Юріна, 299
  8 (3852) 43 28 85,
  8 (3852) 43 28 81
  ww.afroditka.ru
  Мед. Центр «Інтервал»Медикаментозний (до 4 тижнів)
  Міні-аборт (4-6 тижнів)
  Від 5000
  Від 5000
  пер. Ядринцева, 84-а (за Первомайським ринком)
  (3852) 383 — 333, 383 – 222
  вул. Привокзальна,21 (навпроти автовокзалу)
  (3852) 62-88-80
  www.interval-medcentr.ru
  Мед. Центр «Нармед»Інструментальний
  Медикаментозний
  5100
  5900
  вул. Белоярская, 18
  7 (3852) 36-40-84, 38-67-85
  www.narmed22.ru

  Категорії