Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Чебоксарах

Зробити аборт в Чебоксарах сьогодні пропонують на платній основі всього кілька приватних клінік. Вони розрізняються не тільки ціновою політикою, але і якістю послуг, сервісу. Вибирати серед них складно, особливо не маючи уявлення про те, що включає в себе поняття аборту.


Адже крім самої процедури переривання, аборт складається з ряду досліджень пацієнтки (кров, мазок і деякі інші), оглядів лікарів, а також додатковими формальностями, без яких легальний аборт неможливий.

 • Не варто сподіватися, що в приватних клініках вдасться зробити аборт неповнолітньої дівчинки без згоди мами чи тата, або жінці терміном після 12 тижнів вагітності.
 • З чого складається процедура переривання вагітності?

 • Аборт до 12 тижнів клініки виконують щодо повнолітніх жінок. Тільки після пред'явлення паспорта жінку відправлять на прийом до лікаря, який в подальшому і призначить (за показаннями) процедуру аборту. Якщо дівчині немає 18 років, то напрямок на будь-який вид аборту вона отримає лише з письмової згоди батьків.
 • Після огляду гінекологом, УЗД матки і здачі всіх необхідних аналізів (тільки виходячи з них може призначатися аборт) лікар видасть направлення в абортарій. Варто також відзначити, що за законом процедура хірургічного аборту не може призначатися раніше, ніж через 3 доби після звернення жінки в клініку.
 • В залежності від виду аборту, даний етап включає в себе безпосередньо саму процедуру. На терміні вагітності 8-12 тижнів перебування жінки в стаціонарі для проведення аборту обов'язково.
 • Контрольне УЗД і післяопераційний відновний період. Через 3 тижні після аборту жінці слід додатково обстежитися, щоб виключити можливість ускладнень або вчасно їх виявити.
 • Клініки Чебоксар, де можна зробити аборт  КлиникаВид абортаЦеныКонтактная інформація

  Мед. Центр «Софія»Медикаментозний
  Вакуумний
  Хірургічний
  Від 8500
  Від 6000
  Від 7000
  Вул.Цвіркунів 11-1
  43-02-02
  www.sofia-medcentr.ru
  «ІНТ — Центр здоров'я»Медикаментозний
  Міні-аборт (вакуум)
  Хірургічний
  Від 8000
  Від 5500
  Від 6000
  Пр.Миру, 84
  (8352) 63-87-71
  www.int-cz.cbx.ru  Крім того, аборт на терміні до 12 тижнів можна зробити в міській жіночій консультації чи поліклініці. Ці послуги там теж платні, крім переривання вагітності за медичними показаннями.

  Категорії