Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Челябінську

Аборт в Челябінську пропонують багато приватні клініки, як спеціалізуються на гінекології та акушерстві, так і багатопрофільні.


Деякі пропонують послугу проведення процедури переривання вагітності в день звернення жінки.


Однак, слід зазначити, що це стосується тільки медикаментозного аборту. На терміні вагітності 5-12 тижнів всі клініки без винятку проводять процедуру після закінчення трьох діб.


Хірургічний аборт (вишкрібання) проводиться за результатами аналізів на терміні 8-12 тижнів. Процедура проходить під місцевою або повної анестезією, з обов'язковим контролем за допомогою УЗД.


Крім цього, знаходження жінки після аборту в стаціонарі не стільки бажано, скільки необхідно. У зв'язку з тим, що матка під час аборту піддається жорсткому механічного впливу, травм і навіть розривів, жінка повинна розуміти всю відповідальність і складність процедури.

Клініки в Челябінську, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтактная інформація


Мед. Центр «Приватна Лікарська Практика»Медикаментозний
Вакуум-аспірація
Хірургічний
Від 8000
Від 5000
Від 6000
вул. Лісопаркова, 9а у будинку відпочинку «Політ»
(351) 232-09-73
232-09-74
www.zdorov-chel.ruСамовільний відхід з клініки, відмова від післяопераційних маніпуляцій і досліджень може призвести не лише до тяжких ускладнень (інфікування, сепсису, безпліддя), але і до смерті жінки. Кожній пацієнтці в обов'язковому порядку призначаються спеціальні відновлювальні процедури та обстеження, спрямовані на зниження ризику ускладнень.

  • Перебування жінки в стаціонарі буде кращим способом уникнути проблем зі здоров'ям. Тому обов'язкові процедури скринінгу, аналізів крові та інших видів діагностики потрібно пройти, які б причини та обставини не змушували пацієнтку покинути клініку.
  • Операція з видалення плоду займає від 30 хвилин до декількох годин. Все залежить не тільки від рук лікаря, але і від індивідуальних особливостей організму вагітної жінки, таких як больовий поріг і переносимість анестезії. Наприклад, іноді після місцевого знеболювання може знадобитися загальний наркоз.

    Категорії