Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Кірові

Медикаментозний аборт в Кірові терміном до 5 тижнів пропонують кілька клінік і медичних центрів. Однак не будь-яка жінка може його використовувати, бо дана процедура має ряд протипоказань:

 • Непереносимість окремих компонентів препарату
 • Незсідання крові або тяжка анемія крові
 • Куріння після 35 років
 • Ниркова або печінкова недостатність
 • Туберкульоз
 • Захворювання щитовидної залози
 • Деякі захворювання сечостатевої системи
 • Гострі запальні захворювання органів малого тазу
 • Також є ряд інших протипоказань, які не допускають застосування медикаментозного аборту. Але в будь-якому випадку вирішувати питання про нього повинен лікар. Також для виключення ризику ускладнень докторові потрібен анамнез пацієнтки.


  Вакуумний аборт також має ряд протипоказань для жінки, особливо для молодої. Процедуру не можна проводити при гострих запальних захворюваннях, тому як вони погіршать стан жінки після аборту, і навіть можуть призвести до подальшого безпліддя і навіть повного видалення матки.


  Хірургічний аборт після 8 тижнів завдає організму жінки велику шкоду. Після цієї процедури жінці рекомендується як слід пролікуватися антибіотиками, а також пройти ряд лікувальних заходів. Краще всього це зробити в стаціонарі.


  Тому, вибираючи клініку для аборту після 8 тижнів, бажано заздалегідь упевнитися в тому, що там зроблять не тільки необхідну медичну допомогу, але і запропонують лікування після аборту.

  Клініки в Кірові, де можна зробити аборт  Назва клиникиВид абортаЦеныКонтакты
  Центр медицини і косметології «Еллада»Медикаментозний
  Міні-аборт
  Інструментальний (до 12 тижнів)
  4200
  3000
  3500
  вул. Леніна, 80
  7 (8332) 386-021
  www.elladakirov.ru
  Міський ендокринологічний центрМедикаментозний
  Міні-аборт (до 8 тижнів)
  Від 4000
  Від 2500
  Грибоєдова, 45
  56-10-11
  Кіровський обласний клінічний перинатальний центрМедикаментозний (до 5 тижнів)
  Міні-аборт

  Хірургічний
  Від 4000
  Від 2000
  Від 3000
  вул. Московська 163
  555-215, 555-225
  www.pncenter.ru/otdelenija  Також платно можна зробити аборт в державних медичних установах Кірова: лікарнях, поліклініках, жіночих консультаціях. За медичними показаннями аборт після 12 тижнів жінкам в місті проводить перинатальний центр і пологовий будинок, але тільки за направленням лікаря або консиліуму лікарів, і лише зі згоди самої жінки.

  Категорії