Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Калузі

Зробити аборт в Калузі можна в жіночій консультації, лікарні або приватних медичних центрах. Від небажаної вагітності можливо позбутися на платній основі, попередньо здавши необхідні аналізи і пройшовши огляд у лікаря-гінеколога.


Консультація фахівця в питаннях аборту необхідна всім жінкам, що зважилися на нього. Адже приховані захворювання або протипоказання найчастіше виявляються тільки після огляду лікарем, а також після низки вузькоспеціальних аналізів.


Після підтвердження строків вагітності за допомогою УЗД, жінкам пропонується кілька способів аборту. Самим безпечним з них вважається медикаментозний, оскільки він не вимагає вискоблювання або іншого механічного впливу на плід.


Найнебезпечнішим вважається хірургічний (інструментальний) аборт. Після нього пацієнткам показаний стаціонар і лікування. Крім цього, рекомендується додаткове обстеження, яке також включає в себе УЗД, для підтвердження того, що викидень відбувся.

Клініки Калуги, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Мед. Центр «Еліта»Медикаментозний (до 6 тижнів)
Вакуум-аспірація (до 8 тижнів)
Хірургічний (до 12 тижнів)
6500

1800

1500
вул. Поле Свободи, 129
(4842) 76-25-28
www.elita.kalugacity.ru
Медичний Центр «Астро»Медикаментозний

Миниаборт

Хірургічний
Від 6500
Від 2000
Від 2000
вул. Ціолковського, д. 67/1
8(4842) 22-20-60
www.astromedic.ruЯкщо небажана вагітність настала, то ні в якому разі не можна намагатися позбутися від неї в домашніх умовах або «народними» засобами. Тільки в умовах клініки або лікарні жінці гарантовані безпека і здоров'я.


Часто жінки йдуть на необґрунтований ризик тому, що не бажають розголосу. Тому, якщо для жінки важлива анонімність, то існує можливість зробити аборт конфіденційно. Для цього потрібно поговорити з лікарем і скласти договір на послугу, де пропишуть, що процедура переривання вагітності буде проводитися анонімно та конфіденційно.


Однак не всі центри проводять анонімні аборти. Зазвичай державні медичні центри та лікарні не пропонують таку послугу, проводячи аборти на загальних підставах.


Однієї з ніш популярності приватних клінік як раз і є можливість зробити аборт або іншу операцію анонімно. І іноді цей фактор стає вирішальним у виборі медичного центру.

Категорії