Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Кемерово

Аборт в Кемерово можна зробити в приватних клініках або в державних медичних установах (пологовому будинку, жіночих консультаціях, медичних центрах). І якщо приватні клініки у більшій мірі пропонують медикаментозне переривання вагітності, то державні центри медицини проводять і фармаборты, і хірургічні операції з видалення плоду до 12 тижнів, а також після 12 тижнів за показаннями лікаря.


Нерідкі випадки, коли бажана і запланована вагітність може закінчитися невдачею. І втричі гірко молодої матері добровільно погодитися на аборт, коли на цьому наполягають лікарі, особливо коли вагітність вже більше 12 тижнів. Причин для медичних показань до аборту на пізньому терміні може бути багато. Але які б з них не назвав доктор, молода мама має право відмовити в проведенні процедури переривання вагітності і доносити малюка. Звичайно, всю відповідальність в такому випадку жінка бере на себе.


Якщо трапляється така ситуація, то краще всього пройти обстеження в іншій клініці. Ризик неточного діагнозу, а також того, що аналізи жінки можуть бути «сплутані» з ким-небудь, не виключений. Але якщо діагноз і свідчення підтвердяться, то тільки жінці вирішувати, що буде з її дитиною і з нею самою.


Серед найпоширеніших показань до аборту після 12 тижнів відносяться:

 • Завмерла вагітність (коли плід загинув або перестав розвиватися)
 • Важкі патології у плода (відсутність мозку, кісток, тяжкі порушення м'язової тканини, кровоносної систем, хвороба Дауна та інше)
 • Загроза для життя вагітної (відмова будь-яких внутрішніх органів, гостра серцева недостатність, ризик зупинки серця, рак, порушення роботи рухового апарату та інше)
 • Клініки Кемерово, де можна зробити аборт
  КлиникаВид абортаЦенаКонтакты
  Клініка «Аврора»Фармаборт (до 5 тижнів)
  Миниаборт (до 6 тижнів)
  Від 5500
  Від 3000
  Пр. Жовтневий, 49
  33-88-85
  59-88-85
  www.kemclinic.ru
  Медичний Центр «ОвумМедико»Медичний
  Медикаментозний
  3000
  6000
  вул. Комуністична, 128 а
  (3842) 75-12-93
  www.ovumlab.ru
  Медичний Центр «Медична практика»Хірургічний

  Медикаментозний
  Від 3200
  Від 5500
  Шахтарів проспект, 47
  8-923-612-20-44  У деяких клініках існує можливість збереження конфіденційності пацієнтів. Але про це краще заздалегідь уточнити, зателефонувавши за вказаним телефоном.

  Категорії