Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Хабаровську

Жінкам, які хочуть зробити аборт в Хабаровську, потрібно пам'ятати, що переривання вагітності – це завжди великий стрес для жіночого організму. І він пов'язаний не тільки з психологічними або фізичними стражданнями. Дуже часто наслідки викликані гормональним збоєм, а це завжди негативно позначається на всьому здоров'я жінки.


Серед ускладнень після аборту, які вимагають не тільки тривалого лікування, але і дотримання ряду медичних рекомендацій, виділяють:

 • Перфорація матки. Стінки матки травмуються механічно, що вводяться в піхву хірургічними інструментами. Якщо перфорація була проникаючою, то потрібне повторне хірургічне лікування.
 • Кровотеча (помірне або сильне). Зазвичай розвивається через травми судин на стінках матки або з-за неповного аборту. Якщо жінка має захворювання крові, такі як незсідання, то кровотечі можуть призвести до серйозних ускладнень, комі, смерті.
 • Неповний аборт. Плодове яйце або частини ембріона залишилися в порожнині матки, з-за чого у пацієнтки може бути лихоманка, кровотеча, сепсис. У такому разі обов'язково має бути проведена антибактеріальна терапія і повне вискоблювання.
 • Гематометра. Наявність згустків крові в порожнині матки. Позбутися від них можна лікарських способом, або за допомогою додаткового вискоблювання.
 • Інфікований аборт. Як правило трапляється при самостійній спробі позбутися плоду, або «підпільному» аборті, проведених поза межами медичного закладу. Це найбільш небезпечне ускладнення, яке може призвести до повного видалення матки, а в найгірших випадках – до смерті пацієнтки.
 • Клініки в Хабаровську, де можна зробити аборт
  Клініка Вид абортаЦеныКонтакты


  МБУЗ «Клініко-діагностичний центр»Медикаментозний

  Миниаборт
  Від 6500
  Від 4000
  вул. Карла-Маркса, 109
  75-86-60
  75-86-63
  www.muzkdc.ru  Після 8 тижнів вагітності проводиться тільки інструментальний аборт. У Хабаровську його проводять у державних медичних центрах, пологовому будинку, жіночої консультації.


  При зверненні пацієнткам потрібно мати з собою паспорт, медичну картку (якщо є), необхідні аналізи сечі і крові, УЗД. Необхідну для аборту діагностику можна також зробити платно в день звернення.

  Категорії