Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Костромі

Перервати небажану вагітність легально можна лише до 12 тижнів. Аборт в Костромі, як і в сусідніх регіонах, виконують пологові будинки, жіночі консультації, приватні і державні медичні центри, найчастіше багатопрофільні. Крім аборту в них також на платній основі пропонується послуга з повного або часткового ведення вагітності.


Якщо термін вагітності не великий, і не перевищує 5-6 тижнів, то лікарі рекомендують один з найбільш безболісних і безпечних способів аборту – фармааборт.


Крім того, що після даного виду переривання вагітності у жінки зводяться до мінімуму ризик ускладнень, у неї повністю зберігається репродуктивна функція. В майбутньому пацієнтка зможе без проблем виносити і народити не одного, а навіть кілька дітей.


До того ж, психологічно медикаментозний спосіб сприймається жінками легше. Це особливо важливо, коли аборт сприймається неоднозначно, і жінку лякають не стільки фізичні муки, скільки душевні терзання.


В 5 тижнів вагітність часто проходить безсимптомно, виключаючи невелику затримку. Жінка не відчуває поштовхів і рухів, не бачить тіла дитини на моніторі при УЗД. На такому терміні легше всього зважитися на переривання, особливо якщо вагітність небажана.


Клініки в Костромі, де можна зробити аборт


КлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Мед. Центр ТОВ «Гінеколог і Я»Миниаборт (регуляція менструального циклу)
Медикаментозний
Інструментальний (6-9 тижнів)
Інструментальний (10-12 тижнів)
1500

4000
2500
3000
вул. Князєва, д. 2
(4942) 35-13-34
www.kostroma.com
Центр амбулаторної хірургіїМиниаборт (до 4 тижнів)
Аборт (5-7 тижнів)
Аборт (8-10 тижнів)
Аборт (11-12 тижнів)
2500
3000
3500
4500
Вул. Леніна, 8
8 (4942) 32-51-53
8 (4942) 49-41-32
www.hirurgcentr.ru

Вакуум-аспірація – це більш складна лікарська маніпуляція. Вона прирівнюється до оперативного втручання, оскільки вплив припадає на плід механічним шляхом. Аспірація, на відміну від медикаментозного переривання, проводиться тільки в абортарії або хірургічному відділенні центру (лікарні, клініки, жіночої консультації).


Процедура хоч і не займає багато часу, все ж тягне за собою деякі ускладнення. Тому, навіть після вакуум-аспірації на 6-му тижні, жінці бажано додатково обстежитися у лікаря, а також суворо виконувати всі його рекомендації.

Категорії