Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Краснодарі

Збираючись йти на аборт в Краснодарі, жінка повинна розуміти всю серйозність свого вчинку. Крім фізичних ускладнень, особливо на терміні переривання вагітності 8-12 тижнів, можливі психологічні проблеми.


Дівчина повинна бути готова до того, сто почуття провини, неприємний осад на душі, стогони і нервозність будуть мінімальними психологічними наслідками. І іноді деякі з них будуть мучити її довгі роки, особливо якщо ініціатива аборту належить чоловікові. щоб впоратися з непереборним почуттям провини, з докорами сумління жінка може звернутися за допомогою до психолога.


Благо, у багатьох приватних клініках і державних установах медицини сьогодні можна отримати досить висококваліфіковану психологічну підтримку.


У деяких клініках допомога психолога пропонується в обов'язковому порядку. У деяких за бажанням. І які б причини жінки не називали, щоб не йти на прийом до фахівця, він необхідний.


У першу чергу тим, хто збирається в майбутньому виносити і народити здорову дитину. Хоча бесіда і носить часом формальний характер, вона допомагає.


Жінка відчуває невелике полегшення, а правильні слова підтримки, поради психолога, як впоратися з проблемою, зрештою, дозволять уникнути не тільки стресу, але і затяжної депресії. Особливо це важливо відвідати кабінет психологічної підтримки і тим жінкам, яким довелося зробити аборт за медичними показаннями.


Якщо в клініці немає психолога, то можна поговорити про проблеми з лікуючим лікарем або звернутися в платний кабінет. Зазвичай там вже є напрацьований план з даної проблеми, які допомогли прийти в себе після аборту багатьом жінкам.


Клініки Краснодара, де можна зробити аборт


КлиникаВид абортаЦеныКонтаткы
Клініка Здоров'яВакуумний аборт
Хірургічний (6-9 тижнів)
Хірургічний (9 тижнів)
Хірургічний (10 тижнів)
2500
3500

4500

5000
вул. Дмитрівського, д. 7
(499) 755-9097
www.ooo-blagodat.ru
Клініка «На Здоров'я»Аборт до 12 тижнівВід 5000Вул.Ставропольська, 80
(861) 267-92-22
Клініка «Екатериниская»
(кілька діагностичних центрів)
Міні-аборт

Медикаментозний
Від 7000
Від 5000
вул. Красіна 15
пр. Ломоносова 26
вул. Одеська 48
(861) 202-0-202

Категорії