Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Люберцях

Позбутися від небажаної вагітності за законом можна тільки тоді, коли строк не перевищує 12 тижнів. Аборт в Люберцях на платній основі можна зробити в приватних медичних центрах. А також в державних медичних установах.


Медикаментозний (фармацевтичний) аборт, хоча і вважається найбезпечнішим, але все ж може мати ряд ускладнень. Найбільш небезпечним з них вважається неповний аборт, або невдалий. Таке трапляється, коли термін вагітності встановлений невірно, тому діючої речовини препарату було недостатньо для видалення плодового яйця.


Серед інших ускладнень фармаабортов виділяють наступні:

 • Тривалі кровотечі
 • Порушення менструального циклу
 • Алергічні реакції
 • Головні болі
 • Після вакуумного аборту ускладнення виникають набагато частіше, ніж після безопераційного. Практично завжди жінкам пропонується пройти курс лікування антибіотиками після переривання вагітності, відновлювальні гінекологічні процедури (зрошення, лікувальні закладання тампонів і так далі).


  Після хірургічного аборту в 100% випадку жінці потрібно обов'язкове лікування в стаціонарі. При цьому можуть бути призначені крапельниці, підтримують уколи, знеболення.


  Особливо така терапія ефективна тоді, коли операція мала низку наслідків, таких як розриви шийки матки, перфорація стінки матки тощо.


  Щоб знизити ймовірність інфікування або інших ускладнень, аборт повинен проводитися тільки під контролем лікаря у медичному закладі, що має ліцензію на аборти. Будь-які спроби перервати вагітність на дому, або в іншому приміщенні є кримінальним злочином, і обов'язково приведуть до ускладнень (видалення матки, яєчників, зараження крові, сепсису м'яких тканин і так далі).


  Клініки в Люберцях, де можна зробити аборт


  КлиникаВид абортаЦеныКонтакты


  Клініка «СТМ»Фармакологічний (препарат Росія)
  Фармакологічний (препарат Франція)
  Інструментальний до 12 тижнів
  6600

  8000

  5500
  Містечко «Б», будинок 49, корпус 1
  8 (498) 720-17-87
  www.klinika-stm.ru

  Категорії