Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Нижньому Новгороді

Зробити аборт в Нижньому Новгороді сьогодні можна платно в приватних клініках або державній поліклініці (жіночої консультації). Проте ні перша, ні друга категорія медичних установ не піде на процедуру переривання вагітності за бажанням жінки, якщо термін вагітності становить більше 12 тижнів, або якщо жінці не виповнилося 18 років (без згоди батьків).


Кожен медичний центр має ліцензію на проведення подібних процедур, тому чітко керується встановленими законом у сфері медичних послуг. Якщо клініка надасть послуги аборту, порушивши закон (після 12 тижнів без медичних показань, анонімно підлітка до 18 років), то, швидше за все, дана клініка взагалі не має дозволів на медичну практику та ліцензії.

Клініки в Нижньому Новгороді, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтактная інформація

Жіночий ЦентрМедикаментозний
Інструментальний
Від 6000
Від 5000
вул. Генкіною, 61
416-78-06
www.wcentre.r52.ru
Мед. Центр «Юнона»Медикаментозний
Медичний (вакуум)
Хірургічний (8-12 тижнів)
Від 7000
Від 5000
Від 6000
Сормовський р-н,
вул. Чугурина, 5
8(831) — 225-56-56,
8 (831) — 225-97-56
www.junonann.ruТакож жінку повинно насторожити пропозиції клініки виконати процедуру переривання поза стінами закладу (в кустарних умовах), та проведення аборту в день звернення (до 4 тижнів терміну вагітності).


Навіть перед вакуум-аспірацією покладено триденний строк, або «три дня тиші». Це необхідна умова прописана в законі у зв'язку з різко зрослою кількістю абортів. Суть його в тому, що жінка передумає, зупиниться, зробить вибір на користь народження дитини.


І як показує практика, приблизно третина жінок, маючи напрям в абортарій, через три дні так там і не з'являються.


Міні-аборт, або вакуум-аспірація проводяться при відсутності протипоказань у жінки. За часом процедура займає 5-15 хвилин, а через кілька годин вона може йти додому.


Однак через 3 тижні їй потрібно пройти додаткове обстеження УЗД і оглядом гінеколога, щоб уникнути ускладнень і попередження запальних процесів, сепсису, вогнищ нагноєння, інфікування.

Категорії