Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Новосибірську

Медикаментозний аборт частіше інших методів переривання вагітності пропонують зробити у платних приватних клініках. Це пов'язано з тим, що хірургічний аборт вимагає не тільки спеціального устаткування, але і певних законодавчих дозволів.

 • Ліцензію на такий вид аборту мають державні поліклініки, а також лише деякі медичні центри. Запис в них проводиться в будь-який день тижня, а процедура переривання призначається тільки після комплексного обстеження пацієнтки.
 • Де зробити аборт в Новосибірську?


  У Новосибірську на сьогоднішній день існує більше 2-х десятків приватних клінік, що пропонують комплексну діагностику за різними напрямками, а також проведення аборту. Цінова політика різна, незважаючи на схожість процедур та етапи проведення переривання вагітності.


  Вони починаються з 3000 рублів, і закінчуються 20 000, якщо пацієнтка перебуває в стаціонарі.


  Характерно те, що такі речі, як анестезія, огляд лікарем-гінекологом, обробка шийки матки після вискоблювання не входять в загальну вартість аборту, тому перш ніж йти в певну клініку, варто розрахувати все заздалегідь.


  КлиникаВид абортаЦеныКонтактная інформація

  ЕвроМедМедикаментозний6800вул. Гоголя, 42
  (383)-201-45-95
  www.euromednsk.ru/about/
  Медичний Центр «Авіценна»Медикаментозний
  Вакуум-аспірація
  Хірургічний
  13000
  15600
  15000
  Пр. Парковий, Червоний проспект, 35
  8(383)363-30-03
  www.avicenna-nsk.ru/about/contacts/  У Медичному Центрі «Авіценна» представлений досить широкий перелік послуг з проведення процедури переривання вагітності, так і до ведення пологів. Причому клініку відрізняє не стільки ціна, скільки матеріальна база. Вона включає в себе сучасне обладнання, а також високий рівень професійних лікарів, що важливо.


  Репутація клініки висока, і, за відгуками займає провідні позиції в сфері надання медичних послуг на платній основі. Це і відвідування пацієнтів вдома, і власна лабораторія з вузькопрофільним напрямком, і якісний сервіс (стаціонар, пологові відділення, операційні).

  Категорії