Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Одинцово

Без операційного втручання аборт в Одинцово платно можна зробити в приватних клініках, а також в державних закладах охорони здоров'я.


Серед всіх медичних центрів міста хоче окремо сказати про багатопрофільних клініках. У зв'язку з тим, що в них функціонує достатньо велика кількість відділень (хірургія, кардіологія, ендокринологія і так далі), клініки оснащені сучасним діагностичним обладнанням.


Це особливо важливо враховувати в тих випадках, коли аборт жінці належить за медичними показаннями. Додаткове обстеження з різнобічним моніторингом організму дозволить уточнити діагноз, а часом навіть і спростувати.


Ні для кого не секрет, що навіть апарати УЗД в платних клініках набагато перевершують по своїм функціям і можливостям старе обладнання в жіночих консультаціях.


Крім того, в кожній приватній клініці працює своя лабораторія. Це дуже зручно як для пацієнтів, так і для лікарів. Діагностику будь-якої складності можна провести на місці, биз виїзду в спеціальний центр.


Послуга аборту в платних медичних центрах представлений 3 видами: фармаабортом, міні-абортом, інструментальним абортом.Залежно від точного терміну вагітності та анамнезу лікарем буде запропоновано найоптимальніший варіант.


Медикаментозний аборт може бути протипоказаний жінці не тільки тоді, коли вона має низку захворювань. Куріння, вік від 35 років і деякі інші обставини не дозволять лікаря призначити даний спосіб переривання вагітності, оскільки вони також є протипоказаннями.


При вакуум-аспірації найпоширенішим протипоказанням є інфекції та запальні захворювання малого таза. При хірургічному аборт – гнійні локалізації інфекції, а також складні захворювання сечостатевої системи.

Клініки Одинцово, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Мед. Центр «ЛексМед»Фармааборт аборт (до 5 тижнів)
Миниаборт (до 6 тижнів)
Від 8500
Від 4000
вул. Маршала Толубко д. 3, 4 к.
510-41-14
www.lexmed.ru
Клініка «Медікал Він Груп»Медикаментозний (3-6 тижнів)
Міні-аборт (до 8 тижнів)
Від 8300
Від 4200
Можайське ш., д. 55
(495) 510-43-01
www.odc.medongroup.ruАборт на терміні вагітності після 8 тижнів виконується в клініках, але вартість уточнюється в день звернення. У неї вже включені огляд лікарем, УЗД-діагностика, забір необхідних аналізів.

Категорії