Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Оренбурзі

Медикаментозний аборт в Оренбурзі призначається жінкам, термін вагітності яких не перевищує 5 тижнів. Для виключення помилки в постановці строку, пацієнтці завжди потрібно пройти обстеження УЗД. Це пов'язано з тим, що даний вид аборту ефективний лише на самих ранніх термінах.


Після 6 тижнів плодове яйце вже щільно прикріплене до матки, а сам плід є цілком розвиненим ембріоном. Тому медикаментозно позбутися від нього вже не вийде.


При спробі проведення фармааборта після 6 тижнів виділяють наступні ускладнення:

 • Часткове видалення плодового яйця з матки
 • Лихоманка і гострі запальні процеси, що вимагають повторного аборту (чищення цервікального каналу)
 • Сильні кровотечі, що призводять до сильної анемії і втрати свідомості
 • Сепсис м'яких тканин і запалення залишків плодового яйця
 • Невдалий аборт (плід залишився на місці, але при цьому повністю порушилася робота ендокринної системи, погіршився загальний стан здоров'я, з'явилися сильні болі внизу живота тощо)
 • Щоб подібного не сталося, жінка сама повинна не тільки знати свій термін вагітності, але і додатково переконатися в ньому. Якщо слова лікаря про термін викликають сумніви (особливо без УЗД), то краще додатково пройти скринінг матки. 1 або навіть 2 «зайві» тижні – і фармааборт робити вже не можна!


  На жаль, останнім часом все частіше трапляються історії, коли через неправильно поставленого терміну вагітності, жінці призначався медикаментозний аборт.


  Причина не тільки в непрофесіоналізмі деяких лікарів, але ще і високої вартості абортирующего препарату. Все частіше саме висока ціна таблеток або ін'єкцій стає вирішальним чинником у призначенні виду аборту.


  Якщо термін вагітності становить 5-6 тижнів, то краще не ризикувати здоров'ям, а піти на вакуум-аспірацію. Хоча це й менш безпечний спосіб переривання вагітності, але він в цей час найбільш ефективний.


  Клініки Оренбурга, де можна зробити аборт


  КлиникаВид абортаЦеныКонтакты


  Клініка «Максимед»Медикаментозний (до 42 днів затримки)
  Інструментальний (до 12 тижнів)
  7000

  3000
  вул. Авторемонтна,1
  (будівля адміністрації, 4 поверх)
  (3532) 40-53-00
  40-53-02
  www.maximed.org

  Категорії