Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Орлі

Аборт в Орлі можна зробити у філіях відомих приватних клінік, які працюють в багатьох містах Росії. Також гінекологічні послуги надають жіночі консультації, лікарні, медичні центри. Знайти їх контактні дані можна в інтернеті, а також міському адресному довіднику.


Не можна однозначно сказати, який із центрів Орла краще. Сьогодні кожна поважаюча клініка має штат висококласних фахівців, у тому числі в акушерстві та гінекології. Тому вибирати медичний центр для аборту не складно, достатньо поцікавитися у знайомих або прочитати про клініку в інтернеті.


Аборти в клініках за бажанням жінки проводяться терміном вагітності до 12 тижнів. за медичними показаннями після 12 тижнів займаються лише пологові будинки, лікарні, перинатальні центри.


Якщо на базі якого-небудь медичного закладу працює лікар-гінеколог. Звичайно, там також пропонується платна послуга аборту. У 90% випадків це медикаментозний спосіб, а не хірургічний.


Всім відомо, що самостійно жінка не може правильно визначити спосіб аборту. Багато вагітні часом навіть не знають точного терміну вагітності, що вже говорити про протипоказання і аллергенах.


Саме тому перед будь-яким абортом лікар повинен провести діагностику, щоб правильно призначити жінці спосіб переривання вагітності – хірургічний, не хірургічний.


Клініки в Орлі, де можна зробити аборт


КлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Міська лікарня ім. С. П. БоткінаМедикаментозний (безопераційний)
до 2-х тижнів затримки
Міні-аборт
Від 3400

Від 1500
вул. 2 Курська, 54
36-12-52
www.botkina-orel.ru
Жіноча консультація №2Медикаментозний

Вакуум-аспірація
Від 3500
Від 1500
вул. Роздольна ,57
33-58-97

Категорії