Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Пензі

Живуть в Пензі жінкам буде цікава інформація про те, де зробити аборт в Пензі. Адже крім лікарень і державних поліклінік у місті існує вже досить довго кілька приватних клінік.


І хоча ціни там помітно відрізняються від тих, які діють у державних установах освіти, рівень та якість послуг дозволяє говорити про успішне функціонування центрів, про їх популярності у жіночого населення Пензи.


Аборт ні в якому разі не повинен сприйматися жінками і тим більше використовуватися як засіб контрацепції. Це крайня міра, іноді необхідна. Але, на жаль, багато дівчат, особливо репродуктивного віку (від 16 до 30 років), використовують аборт саме в цій якості.


Особливо викликає тривогу статистика останніх років, яка явно говорить про те, що близько половини жінок, що йдуть на аборт, роблять це на останньому можливий строк (після 8 тижнів). У більшості з них у підсумку повністю порушується репродуктивна функція, порушується гормональний фон, погіршується загальний стан здоров'я.


До 40 років майже всі ці жінки мають «букети» жіночих захворювань, які важко лікуються, і супроводжують їх до кінця життя. І це не тільки цукровий діабет, міоми, поліпи тощо. Це онкозахворювання, гнійні вогнища в порожнині сечостатевої системи, які лікуються тільки хірургічним шляхом.


Часті медикаментозні аборти також позначаються на жіночому здоров'ї.


Це порушення ендокринної системи, гормонального фону, складу крові. якщо дівчина планує в майбутньому мати дітей, то кращим способом будуть стандартні види контрацепції (презерватив, внутрішньоматкова спіраль, протизаплідні таблетки тощо).


Так звані «екстрені» таблетки (наприклад, Постинор), також порушують роботу жіночих статевих залоз, як і медикаментозний аборт, хоча і не мають видимих ускладнень.


Клініки в Пензі, де роблять аборт


Назва клиникиВид абортаЦеныКонтакты
Центр Здоров'яТаблетований (медикаментозний) аборт
Міні-аборт
Аборт (6-8 тижнів)
Аборт (11-12 тижнів)
7460

5100
8850
11090
вул. Червона д. 60
(8412) 68-86-82, 68-88-86, 68-88-55
www.center-med.ru
Центр «Медицина для Вас»МедикаментознийВід 5000проспект Перемоги, 19
48-10-00
вул. Суворова, 15
55-03-15
www.medicinadlyavas.ru
Мед. Центр «УЗІ»Фарм-аборт
(медикаментозний до 8 тижнів)
4950пр. Перемоги, 126
96-47-24, 76-47-24
www.uzi-c.ru

Категорії