Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Пермі

Процедура переривання вагітності проводиться тільки в спеціалізованих державних або приватних клініках. Будь-які аборти поза стін цих будівель не тільки заборонені законом, але і різко підвищують ймовірність ускладнень для вагітної, часом зі смертельним результатом.


Тому якщо жінка має намір піти на аборт, вона повинна вибирати клініку лише ту, яка має на це ліцензію.


Також потрібно врахувати і те, що не у всіх приватних медичних центрах проводиться хірургічний аборт.


Найчастіше тільки жіночі консультації і великі перинатальні центри проводять операції, а невеликі клініки пропонують тільки вакуум-аспірації до 6 тижнів, або медикаментозний аборт.

Де зробити аборт в Пермі?КлиникаВид абортаЦеныКонтактная інформація

Медікал Груп ВінМедикаментозний (до 42 днів)Від
5000
вул. Плеханова, 2А
(342) 237 10 37
www.perm.medongroup.ru
Клініка «Технології Здоров'я»Медикаментозний
До 6 тижнів з знеболенням
До 10 під наркозом
Вакуум
6500

2000
3000
3500
Пр. Парковий, 25 Д
8(342)2242910
8(342)2340830
www.tz-perm.ru/У Пермі існує кілька приватних клінік, які на платній основі пропонують процедуру переривання вагітності. Найчастіше це безопераційний метод, шляхом прийому лікарських препаратів Мефипристон і Міфегін.


Зазвичай пацієнтам пропонують пройти ряд обстежень, починаючи з огляду гінекологом, закінчуючи здачею необхідних аналізів. Природно, що ці процедури проводяться в клініках платно. Комплексний огляд обійдеться жінці від 2500 рублів. Вартість самого аборту варіюється в різних клініках.


Хірургічний аборт (після 6 тижнів) проводиться після більш ретельного обстеження жінки і тільки після скринінгу матки. Вакуум призначають на строк 5-8 тижнів, але не пізніше. Починаючи з 8 тижня всі аборти проводяться під анестезією шляхом вискоблювання.


Деякі клініки мають можливість утримання пацієнток в стаціонарі, а також надають психологічну допомогу. Анонімність також присутня в ряді клінік. Головною умовою тут буде досягнення жінкою повноліття.

Категорії