Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Петрозаводську

Медикаментозний або інший аборт в Петрозаводську до 12 тижнів вагітності платно можна зробити в міській лікарні, жіночої консультації або медичному центрі.


Виходячи з існуючого акушерського терміну лікар запропонує оптимальний спосіб переривання вагітності. але тільки після повного огляду та здачі аналізів.


Тому аборт в день звернення можливий лише в багатопрофільному центрі, оскільки тільки там є власна лабораторія і необхідне для діагностики устаткування.


Якщо строк вагітності перевищує 8 тижнів, то аборт можливий тільки операбельним шляхом, з обов'язковим знеболенням (наркозом). Стаціонар при цьому необхідний, тому як саме хірургічний аборт є найнебезпечнішим для жінки. Операція проходить наосліп, без розрізів і швів.


Через піхву матку вводиться хірургічний інструмент, який расчленит плід. Після цього лікар проводить повне вишкрібання порожнини матки. Для того, щоб виключити ризик невдалого аборту, після операції завжди проводиться додаткова УЗД-діагностика.


Якщо всередині залишилися хоча б невеликі частини плода або хоріона, то проводиться повторне вишкрібання з наступною лікувальною терапією, що проводиться в умовах стаціонару.


До речі, будь-який спосіб аборту може призвести до подібного роду ускладнень. Неправильно встановлений термін, доза препарату, відсутність досвіду і професіоналізму лікаря, самостійні спроби позбутися дитини – головні причини невдалого аборту.


Тому повторний огляд і діагностика дуже важливі для жінки. Дуже легковажно надходять ті пацієнтки, які після аборту не приходять на повторний прийом, а просто сподіваються на «авось». Саме на вторинному огляді найчастіше виявляються серйозні ускладнення та інфікування.


Клініки у Петрозаводську, де можна зробити аборт


КлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Мед. Центр «Пара»Медикаментозний (до 6 тижнів)
Миниаборт (після 6 тижнів)
Інструментальний (до 10 тижнів)
Інструментальний з УЗД(до 12 тижнів)
6500

5000
3200

4000
вул. Варламова, 39
8 (8142) 57-04-04
63-40-19
www.mc-para.ru
Республіканська Лікарня ім Ст. А. Баранова«Оксамитовий» аборт (медикаментозний) (до 5 тижнів)
Миниаборт (до 8 тижнів)

Інструментальний (до 12 тижнів)
4000


Від 1700
Від 1500
вул. Пирогова, д. З
Лісовий пр. д. 40
75-88-93, 75-90-61
www.hospital.karelia.ru

Категорії