Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Подольську

Аборт в Подольську за бажанням дозволяється терміном до 12 тижнів. Чим раніше він робиться, тим менше наслідків може бути у жінки. На ранніх стадіях вагітності проводиться «оксамитовий» або медикаментозні аборт. Після 5-6 тижнів краще вакуум. Після 8-го тижня аборт завжди проводиться хірургічним способом і тільки після обстеження лікарем.


Хоча медикаментозне переривання вагітності та вважається найбільш безпечним, даний спосіб має ряд протипоказань. Багато хто з них виявляються по аналізах пацієнтки, а деякі присутні спочатку.


До них відносяться:

 • Погана згортання крові або взагалі незсідання
 • Сильна анемія крові
 • Деякі генетичні захворювання крові та внутрішніх органів
 • Гострі запальні та гнійні захворювання малого таза
 • Сифіліс, ВІЛ, а також ряд інших захворювань, які можуть призвести до сильних ускладнень
 • У будь-якому разі, тільки лікар може призначити жінці даний спосіб переривання вагітності. Самостійний прийом коштів для аборту – це ризик не тільки невдалого аборту, але і ризик втратити власне здоров'я.

  Клініки Подільського, де можна зробити аборт  КлиникаВид абортаЦеныКонтакты

  Мед. Центр у ПодольськуМедикаментозний (до 5 тижнів)

  Вакуум (4-7 тижнів)

  Інструментальний (8-12 тижнів)
  Від 7000
  Від 5000
  Від 4000
  вул. Робоча, будинок 36
  7 495 969-75-74
  www.podolsk-klinika.ru
  Мед. Центр «Полімед»Фармааборт

  Хірургічний
  Від 8000
  Від 5000
  вул. Б. Серпуховская д. 47
  8(4967) 54-82-86
  www.mcpolymed.ru  Видалення плода методом вакуум-аспірації виконується на терміні вагітності від 4-х до 8 тижнів включно. Процедура виконується лікарем-гінекологом і займає в середньому 40 хвилин. Деякі жінки помиляються, коли вважають вакуум альтернативою фармаабортам.


  Це глибока помилка, оскільки ці методи розрізняються повністю, їх не пов'язує абсолютно нічого, крім кінцевої мети – позбавлення від плоду. Але якщо при медикаментозному способі переривання досягається за рахунок діючих речовин препаратів, то при вакуумі плід витягається з матки через піхву, з використанням спеціального інструменту.


  Це і більш складна процедура, і більш травматична. Крім того, після вакуум-аспірації завжди підвищується ризик запальних захворювань сечостатевої системи жінки, а також зростає ймовірність безпліддя в майбутньому.

  Категорії