Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Ростові

Одним з найбільш небезпечних видів переривання вагітності є оперативний (хірургічний) спосіб. Аборт в Ростові на строк від 8 тижнів пропонують зробити не всі клініки.


Це пов'язано не тільки з законодавчими перепонами, але і наявністю необхідного обладнання, стаціонару і деякими іншими особливостями. Зазвичай хірургічний аборт виконується на базі міської лікарні або пологового будинку.


Серед приватних клінік даний спосіб практикується в Центрах «Медэкон» і «Благо». У них працюють професійні лікарі, що мають вищу категорію та великий досвід. Інструментальний (хірургічний) аборт практично завжди виконується «наосліп».


Тобто лікар не бачить плоду, а лише орієнтуючись на свої знання і досвід проводить операцію.


Сьогодні стало можливо провести процедуру переривання вагітності від 8 тижнів під наглядом УЗД. Але це все одно не гарантує того, що у жінки не буде ускладнень після аборту.


А вони будуть, бо як механічне вишкрібання стінок матки та шийки матки у будь-якому випадку залишає пошкодження. І професіоналізм лікаря як раз і полягає в тому, щоб скоротити їх, якомога менше травмувати органи жінки.


Тому, вибираючи клініку для аборту, потрібно враховувати і те, хто буде проводити аборт. І наявність вищих докторських ступенів тут не показник. Цілком можливо, що молодий лікар, практикуючий аборти всього кілька років, впорається із завданням краще заслуженого академіка.


Орієнтування на усні рекомендації знайомих, а також лікуючого лікаря допоможуть підібрати клініку, де працюють справжні професіонали. Також можна поцікавитися в реєстратурі з приводу гінеколога, там напевно підкажуть потрібне ім'я.


Клініка в Ростові, де можна зробити аборт


КлиникаВид абортаЦеныКонтакты
Мед. Центр «Благо»Міні-аборт
Медикаментозний
Хірургічний
Від 4000
Від 6000
Від 5500
Вул. Курортна, 6
2-448-558, 248-32-90
www.blago-petrov.ru
Мед. Центр «Медэкон»Медикаментозний
Міні-аборт
Вакуум-аспірація
Інструментальний
Від 6000
Від 5000
Від 5000
Від 5000
Богатяновский узвіз, 27
(863) 263-50-65
www.medekon.ru
Медичний консультативний центр «Профі»Медикаментозний (до 5 тижнів)
Вакуум-аспірація (до 7 тижнів)
Від 7000

Від 5000
вул. Євдокимова 37в
(863) 218-15-70, 89034010191
www.profimed-rostov.ru

Категорії