Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Самарі

Медичні центри планування сім'ї є практично в кожному регіоні країни. Перелік їх послуг включає в себе обов'язкове дослідження, діагностику і деякі процедури, дозволені Міністерством охорони Здоров'я.


Вони є обов'язковими, а вартість їх чітко регулюється законодавством. У приватних клініках зазвичай пропонують ті ж види послуг, але в більш розширеному варіанті. Вони мають ліцензії на надання платних медичних послуг, і потрібно відзначити, що спектр їх набагато більше, ніж у державних установах охорони здоров'я.

Де зробити аборт в Самарі?КлиникаВид абортаЦеныКонтактная інформація

Лікувально-діагностичний центр МедгардМедикаментозний
Щадний оперативний аборт
5000

6000
вул. Гагаріна, 20Б
(846) 260-76-76
www.medguard.ru
Медичний центр «Клініка Фролової»Хірургічний до 5 тижнів
Хірургічний до 12 тижнів (стаціонар)
8700

22000
вул. Ново-Садова, 232
(846) 994-10-58
www.clinicaflorovoi.ruСлід зазначити, що Клініка Фролової користується великою популярністю і має десять філій в Самарі. Можливо, це пов'язано з естетичної медициною, яку також застосовують у Центрі.


Крім того, медичний заклад має ряд державних нагород і премій, що саме по собі не тільки виправдовує цінову політику клініки, але й доводить високу ступінь професіоналізму лікарів, що там працюють.


Медгард, на відміну від Клініки Фролової, має філії в Тольяті та Ульяновську. Тут також застосовують естетичну медицини, пропонуючи такі послуги, як відновлення дівочої пліви, реконструктивно-пластичних операцій статевих органів, і багато іншого. Центр також славиться відомими лікарями і досить високим рівнем сервісу.


Сучасні медичні технології та новітнє обладнання виділяють центр серед подібних закладів. Адже тут проводять операції практично з усіх напрямків хірургії. За можливість спостереження, лікування і відновлення в стаціонарі також можна поставити «плюс».

Категорії