Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Саранську

Аборт в Саранську, як і інші гінекологічні маніпуляції пропонують провести на платній основі кілька медичних установ. У більшості своїй вони державні, але у них також є прейскурант цін на обстеження, хірургічне втручання, ряд медичних послуг.


Медикаментозне переривання вагітності здійснюється як вітчизняними, так і імпортними препаратами. Вони розрізняються не тільки ціною, але і побічними ефектами. Якими вони будуть в кожному окремому випадку, може сказати тільки лікар. Адже наявність хронічних захворювань і загального стану жінки визначає появу ускладнень після процедури, або їх відсутність.

Клініки Саранська, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Медичний Центр «М-Росс»Медикаментозний

Миниаборт

Інструментальний
Від 7500
Від 3500
Від 3500
вул. Федосеенко, д. 17
(8342) 24-20-43
Республіканська клінічна лікарня №5Фармацевтичний
Медичний
Від 3500
Від 1200
вул. Косарєва, 116а
55-97-35
55-97-09
www.bolnica5.ruМедичні аборти проводяться на термін від 4-х тижнів до 12 тижнів включно. Зазвичай у вартість процедури включають знеболювання і первинний огляд лікарем. Додаткові послуги, такі як УЗД після аборту або забір аналізів оплачуються пацієнткою додатково. Також слід враховувати й те, що після 8 тижнів аборт проводиться в умовах стаціонару, тому цілком можливо, що потрібно оплатити своє перебування там.


Медикаментозний аборт проходить за допомогою таблеток або ін'єкцій. У вартість також зазвичай вже включений огляд гінекологом.


А ось УЗД для уточнення термінів все ж доведеться оплачувати окремо. Також вартість залежить і від того, яким саме препаратом буде проводитися аборт. Зазвичай вітчизняні аналоги дешевше імпортних.


Звертаючись в клініку з метою зробити аборт, жінці також варто уточнити весь перелік послуг, за які доведеться заплатити. Буває так, що вказана вартість не завжди збігається з реальною. І справа не тільки в додаткових для проведення аборту процедурах. Вартість, наприклад, анестезії, також може вплинути на кінцевий рахунок. Тому, щоб цей рахунок у підсумку не викликало непорозумінь, краще заздалегідь про все дізнатися. Зробити це можна не виходячи з дому, зателефонувавши в довідкову чи реєстратуру.

Категорії