Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Саратові

Тим жінкам, які збираються зробити аборт в Саратові, буде корисна наступна інформація. Без операції переривання вагітності можливо тільки на терміні до 6 тижнів.


Починаючи з 7 до 12 тижня позбавлення від плода проходить операбельно, шляхом вискоблювання. Процедура займає близько 30 хвилин (іноді більше) і проводиться завжди з застосуванням знеболення.


Зазвичай застосовують місцеву анестезію, вводячи внутрішньовенно або внутрішньом'язово (у черевну порожнину) певний знеболюючий препарат. Міні-аборт або вакуум також проводять з знеболенням, але іноді й без нього, якщо термін вагітності становить 4-5 тижнів.


Після 12 тижнів аборт можливий тільки при медичних показаннях (порушення розвитку плоду, аномалії плоду, стан, що загрожує життю матері та деякі інші).


Тому звернення в будь-яку клініку, навіть в саму дорогу, на терміні після 12 тижнів з проханням зробити аборт ні до чого не призведе. Фахівці відмовлять жінці, якщо немає показань для аборту. Підсумок не варто затягувати з візитом до лікаря, якщо прийнято рішення про аборт.


За медичними показаннями процедура переривання вагітності на терміні 12-20 тижнів являє собою штучні пологи. Після 21 тижня процес також нагадує пологи, але може бути проведено і кесарів розтин. Якщо дитина народжується живою, то його вбивають.


Клініки в Саратові, де роблять аборт


Назва клиникиВид абортаЦеныКонтакты

Центр планування сім'ї і репродукціїМедикаментозний
Інструментальний (вакуумэкскохлеция)
Від 5000
Від 4000
вул. Вавілова, д. 13
(845-2) 52-45-71, 52-49-47
www.planfamily.ru
Клініка «Сова»Медикаментозний (без обстеження)
Медикаментозний (з обстеженням)
Міні-аборт

Хірургічний
8250

8750

Від 4600
Від 6000
вул. Степана Разіна, 77 (кут вул. Кутякова)
(8452) 39-39-69
www.sovamed.ru

Категорії