Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в СПБ

Серед усіх видів аборту найбільш безпечним вважається безопераційний метод, або медикаментозний аборт. Саме він зазвичай складається у переліку пропонованих послуг практично всіх медичних центрів.


Але, збираючись пройти дану процедуру, жінка повинна пам'ятати про те, що вона призначається тільки після консультації з лікарем-гінекологом і тільки після первинного огляду. Пропозиція клініки, навіть з дуже високим рейтингом і хорошими відгуками, зробити медикаментозний аборт відразу ж після звернення повинен як мінімум насторожити жінку.


Адже як би там не було, відомі препарати для безопераційного переривання вагітності мають ряд протипоказань. І виключити їх у кожному індивідуальному випадку може тільки лікар і анамнез пацієнтки.

Де зробити аборт в Спб?

Санкт-Петербург, як і Москва, рясніє приватними клініками, багатопрофільними і вузькоспеціальні. Серед них можна виділити ряд установ, які спеціалізуються тільки на гінекології та веденні пологів.


Це перинатальні центри, а також ряд гінекологічних центрів. Серед послуг, які вони пропонують, особливо варто відзначити процедуру переривання вагітності. Як правило, це медикаментозний аборт терміном до 5 тижнів, вакуумний аборт (4-8 тижнів), хірургічний аборт (8-12 тижнів).


Всі види абортів крім безпосередньо самої процедури видалення плодового яйця або плода, можуть включати і такі, як анестезія, скринінг порожнини матки, додаткові аналізи на виявлення непереносимості абортирующих засобів, антибіотиків.

 • Якщо жінці не пропонують дані види послуг, то вона може попросити їх призначити. У кожному центрі є прейскурант цін, який чітко регламентує всю вартість обстеження і аборту.


 • КлиникаВид абортаЦеныКонтактная інформація

  Клініка «Абиа»Медикаментозний
  Вакуумний
  Хірургічний
  6350-8700
  7900
  11900
  пр. Корольова, будинок 48, корп. 7
  (812) 306-11-11
  www.abia-spb.ru
  СМ-КлінікаМедикаментозний
  Вакуум-аспірація
  Хірургічний
  12500
  13000
  10500
  пр-т Ударників, будинок 19, корп. 1
  (812) 435-55-55
  www.smclinic-spb.ru  Серед численних медичних центрів північної столиці Росії варто відзначити клініку «Абиа». Тут можна зробити всі три види аборту за цілком демократичними цінами.


  Наявність власної операційної та штату хірургів, гінекологів і акушерів дозволяють проводити процедуру переривання на місці, без додаткового відвідування поліклінік. Крім того, в клініці є можливість оперуватися навіть тим пацієнткам, які мають низку вад або захворювань, не передбачають проведення подібних процедур.

  Категорії