Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Сургуті

Жінки, які бажають зробити аборт в Сургуті, можуть звернутися в приватні багатопрофільні медичні центри або державні клініки. Записатися на прийом до лікаря можна за телефонами реєстратури, або прийти прямо в клініку.


Якщо термін вагітності становить менше 6 тижнів, то зазвичай пацієнткам пропонують зробити медикаментозне переривання. На термін від 5 до 6 тижнів гущавину всього використовується вакуум-аспірація. Починаючи з 8-го тижня аборт можливий тільки хірургічним шляхом (вишкрібання).


У вартість послуги аборту не завжди включені огляд лікаря, аналізи, а зазначена в прейскуранті ціна найчастіше відповідає лише вартості препарату або самої послуги. Тобто, навпаки медикаментозного переривання вагітності буде стояти ціна за сам препарат.


До речі, різна ціна на препарати пояснюється країною-виробником цього препарату. зазвичай лікарські абортивні засоби дорожче вітчизняних аналогів. До вартості таблеток слід додати також вартість огляду лікарем і діагностику.


Те ж саме і з хірургічним абортом. До ціни в прайс-листі слід додавати вартість анестезії, УЗД-діагностики. Якщо аборт належить після 8-го тижня, то перебування в стаціонарі доведеться оплачувати окремо.


В цілому, медикаментозне переривання обійдеться жінці в суму від 9000 до 17000. Кінцева вартість вакуум-аспірації (з оглядом лікаря, аналізи та УЗД) становить близько 7000 рублів. Хірургічні аборти після 6 тижнів починаються з суми в 5000.

Клініки в Сургуті, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтакты
Лікувально-діагностичний центр «Наджа»Вакуумний аборт (4-7 тижнів)
Фармааборт (4-5 тижнів)
6700

12000
Вул.Мелік-Карамова, 76В
(3462) 26-60-66
Мед. Центр «Гіппократ»Фармааборт (до 5 тижнів)
Вакуумний аборт (до 8 тижнів)
Від 110000
Від 5000
Вул. Бахилова, 2а
(3462) 32-22-80
Мед. Клініка «Заповітне здоров'я»Медикаментозний (до 6 тижнів)Від 9000вул. Республіки д. 85, т/ц «Ярославна».
(3462) 555-834, 333-715.Також жінкам потрібно врахувати, що за законом аборт повинен проводиться не раніше, ніж через 48 годин після звернення. Інші випадки передбачені законодавством, але вони відносяться до медичними показаннями.

Категорії