Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Томську

Аборт в Томську пропонують зробити і приватні медичні центри, і державні медичні установи. Різниця між ними полягає не стільки в ціновій політиці, скільки в переліку послуг та сервісі. Якщо державні клініки охоплюють більшою мірою види процедур, то приватні включають в список послуг безліч специфічних і вузьконаправлених діагностичних заходів, які є доповненням до основних гінекологічним та іншим маніпуляціям.


Стосовно жіночого здоров'я в клініках на платній основі пропонується широкий спектр послуг:

 • Пластика
 • Лікування
 • Відновлення
 • Загальна діагностика захворювань
 • Різні види досліджень (УЗД, аналізи, біопсія тканин, інше)
 • Огляди фахівцями вузького і широкого профілю, а також інше
 • Залежно від мети звернення в клініку, пацієнту надається великий перелік того, що можуть зробити для нього. У питаннях аборту тут дотримуються стандартної схеми: дотримання терміну вагітності для визначення способу її переривання, показання для аборту, діагностика та складання анамнезу пацієнтки, послеабортная терапія і психологічна підтримка. При бажанні в клініці зберігається анонімність обігу та проведення аборту.

  Клініки Томська, де можна зробити аборт  КлиникаВид абортаЦеныКонтакты

  Медичний Центр «Мульти-Клінік»Фармааборты до 5 тижнів

  Вакуум-аспірація

  Інструментальний до 12 тижнів
  Від 8000
  Від 4200
  Від 3800
  вул. Сибірська 9/1, 3 поверх
  (3822)-52-99-00
  www.multiclinic.ru
  Медичний Центр «Біон»Медикаментозний

  Міні-аборт
  Від 7000
  Від 3500
  вул. Р. Люксембург, д. 39а
  8 (3822) 51-63-75  Хірургічні аборти проводяться до 12 тижнів вагітності. Проходять вони під анестезією, а також з подальшим скринінгом матки на виявлення ускладнень. Кожній жінці після аборту призначається комплекс діагностичних і реабілітаційних заходів, серед яких також відвідування лікаря-психолога. Перебування у стаціонарі після інструментального аборту рекомендовано протягом 3-5 діб.


  Серед усіх абортів самим безпечним вважається фармааборт. Тому жінкам, які хочуть перервати вагітність, не потрібно затягувати з візитом до лікаря. Кожен день може стати вирішальним, а для того, щоб в майбутньому виносити і народити здорову дитину, краще не вдаватися до хірургічного втручання.

  Категорії