Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Тулі

Аборт – це не завжди хірургічне втручання. Сьогодні існує кілька способів позбавлення від небажаної вагітності на ранніх термінах, які найменш небезпечні для організму жінки. Їх безсумнівний плюс в тому, що вони дозволяють у майбутньому виносити і народити здорову дитину. Адже однією з причин безпліддя часто є наслідки абортів, особливо на терміни від 8 тижнів.


Медикаментозний аборт часто називають «оксамитовим». Це пов'язано з тим, що укол або прийом медичного препарату ніяк не позначається на внутрішніх органах малого тазу. Вони не травмуються, що виключає можливість ускладнень, запальних захворювань, розривів.

Де зробити аборт в Тулі?

У Тули і Тульської області процедуру переривання вагітності найчастіше пропонують державні поліклініки, пологові будинки і жіночі консультації. Приватних медичних центрів тут практично немає, а якщо в списку послуг є проведення аборту, то найчастіше це лише медикаментозний спосіб.


КлиникаВид абортаЦеныКонтакты


Відділення лікарні на станції Тула
ВАТ «Російські ЗАЛІЗНИЦІ»
Медикаментозний (до 5 тижнів) –
тільки після УЗД
Хірургічний (у вартість входить
знеболення, ряд аналізів)
6500


Від 3000
вул. Дмитра Ульянова, д. 8
(4872) 31-60-18
8 (910) 151-60-40
www.zb-tula.ruХірургічний аборт після 6 тижнів вагітності проводять або за допомогою вакуум-аспірації, або інструментальним способом. Останній можливий термін, коли можна легально зробити аборт – це 11-12 тижнів. Починаючи з другого триместру вагітності аборт можна зробити тільки за медичними показаннями, і тільки в установах, що мають для цього ліцензію.


Вакуум-аспірація проводиться протягом 1 години. Пацієнтка після аборту може йти додому, але обов'язково обстежитися у консультації через 2-3 тижні.


Хірургічний аборт проводиться в умовах стаціонару клініки. Жінка спочатку проходить обстеження, здає необхідні аналізи, і лише за їх результатами виконується процедура переривання вагітності.

  • Перебування пацієнтки в стаціонарі складає від 2-х до 10 днів.
  • Для виключення ризику зараження та інфікування, жінці можуть запропонувати додаткове обстеження після аборту на базі клініки.
  • Це не є обов'язковою умовою, тому жінка завжди має право відмовитися від нав'язуваної установою програми реабілітації та лікування.

    Категорії