Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Твері

Зробити аборт у Твері можна і в приватній платній клініці, і в державній поліклініці. Особливість приватних медичних центрів в тому, що вони можуть зберегти анонімність візиту пацієнтки.


Однак це не означає, що в клініці можна зробити аборт неповнолітньої дівчини без згоди батьків. В реєстратурі доведеться в будь-якому випадку пред'явити документ, що підтверджує вік.


Після огляду лікарем і виконання певних діагностичних заходів на виявлення протипоказань, а також після уточнення терміну вагітності, спеціаліст прийме рішень про направлення в абортарій. Спосіб переривання вагітності також призначається тільки лікарем.


Також лікар зобов'язаний проконсультувати жінку про наслідки аборту і про те, як буде проходити аборт.


Наслідки аборту завжди будуть у тому разі, якщо спосіб переривання обраний неправильно, а також на термін від 6 тижнів. Якщо при медикаментозному аборті ускладнення мінімальні, то при хірургічному вони досить серйозні.


Якщо застосовується вишкрібання та чистка матки, то лікар після процедури зобов'язаний призначити курс терапії, антибіотики, а також додатковий скринінг. Через тиждень жінці рекомендується ще раз здати загальний аналіз крові, щоб виключити ризик зараження крові або інфікування. Після аборту лікар також рекомендує жінці контрацептиви, для уникнення повторної небажаної вагітності.


Зазвичай призначають протизаплідні таблетки, бо вони збережуть не тільки гормональний фон жінки, але і відновлять його, якщо вже почалися порушення. Також жінка має право сама попросити про таке призначення, а також отримати повну консультацію післяабортного запобігання.


Не варто також забувати і про те, що після переривання потрібно витримати мінімальний термін, уникаючи статевих зв'язків. Зазвичай він становить не менше 1 тижня і залежить від способу переривання вагітності.


Клініки Твері для проведення абортів


Назва клиникиВид абортаЦеныКонтакты
Клініка «Витамед»Медикаментозний
Інструментальний
7000
Від 2500
Студентський провулок, д. 40
7 4822 34-38-57, 47-61-57
www.vitamed-tver.ru
Мед. Центр «Гера»Медикаментозний
Міні-аборт
Від 6000
Від 2500
вул. Горького д102/8
(4822) 52-00-27, 575-675
www.mcgera.ru
Клініка «Ваш Лікар»Медикаментозний (вітчизняними або зарубіжними препаратами)Від 2500вул. Молодогвардійська, д. 45
вул. Люблінська, д. 39/2
єдиний номер (495) 989-82-63
www.your-medic.com

Категорії