Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Уфі

Аборт в Уфі, як в інших містах, можна виконати за бажанням жінки, якщо термін вагітності становить не більше 12 тижнів. Приватні клініки і медичні центри проводять процедуру переривання вагітності трьома видами:

 • медикаментозним способом (безопераційним)
 • хірургічним вишкрібанням (під місцевою або загальною анестезією)
 • вакуум-аспірація (під місцевим наркозом)
 • У вартість процедури входить зазвичай діагностика і огляд лікарем.

  На якому терміні краще робити переривання вагітності?

  Аборт, звичайно, краще взагалі не робити. Яким би способом він не проводився, він завжди проявиться неприємними наслідками, як мінімум психологічними. Якщо судити про те, якої шкоди процедура переривання може завдати жіночого репродуктивного (і не тільки) організму, то самим оптимальним є медикаментозний аборт.


  Суть його в тому, що ще не повністю прикріплена до стінок матки яйце за допомогою дії медикаментів виводиться назовні, тобто відбувається викидень. Це нетравматичне для жіночих статевих органів, так і жіночою психікою сприймається набагато легше.


  Вакуумний аборт не завжди проходить без ускладнень, найважчим з яких є неповне видалення плоду, яке в результаті може призвести до сепсису м'яких тканин, і, відповідно, видалення матки і маткових труб. Починаючи з терміну 6 тижнів, наявність ускладнень після вакууму безпосередньо залежить від того, де і при яких умовах проводився аборт, а також від майстерності лікаря-гінеколога.


  Дослідження показують, що саме професіоналізм лікаря більшою мірою впливає на майбутнє здоров'я жінки.


  Тому, вибираючи клініку для аборту, варто знати і те, який лікар буде проводити процедуру переривання, чи є у нього досвід роботи в даній сфері.

  Клініки в Уфі, де можна зробити аборт


  КлиникаВид абортаЦеныКонтактная інформація

  Клініка «МД-плюс»Медикаментозний
  (Міфегін, Міфепристон)
  Вакуум
  Хірургічний
  Від 4800

  Від 4000
  Від 4500
  вул. Першотравнева 5,
  2-400-444
  www.ufamdplus.ru
  Центр «Мати і Дитя»Медикаментозний
  Міні-аборт (вакуум)
  Хірургічний
  Від 5500
  Від 3000
  Від 5000
  Вул.Корольова, 24
  293-03-03
  293-26-76
  www.mamadetiufa.ru  У Медичному Центрі «Мати і Дитя» є також можливість досконального обстеження жіночих статевих органів, специфічних аналізів репродуктивної системи до аборту і після.

  Категорії