Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Ульяновську

До 6 тижнів вагітності аборт в Ульяновську можна зробити медикаментозним способом, а також за допомогою миниаборта. Перший – це видалення плодового яйця з матки за допомогою прийому таблеток або введення спеціального уколу.


Вид фармааборта вибирається лікарем з урахуванням показань і стану здоров'я жінки, а також за результатами медичного обстеження. Миниаборт показаний жінкам, якщо вони не мають протипоказань. Це також визначається лікарем.


Серед протипоказань до миниаборту, виділяють наступні:

 • Гострі захворювання органів малого тазу
 • Гострі вірусні захворювання та інфекції, у тому числі герпес, сифіліс, гонорея, хламідіоз, деякі інші
 • Ряд специфічних захворювання малого таза (аномалії сечостатевої системи, порушення обміну речовин і гормональні порушення)
 • Наявність захворювань, які після аборту можуть спровокувати тяжкі ускладнення (пієлонефрит, цистит, полікістоз яєчників)
 • До хірургічного аборту на термінах вагітності до 12 тижнів також існує ряд протипоказань. Багато хто з них виявляються тільки на основі діагностичних заходів та консультації з лікарем. Тому не варто нехтувати здачею аналізів і ігнорувати їх показники. Адже навіть приховані хвороби можуть спровокувати безпліддя, інфікування та обтяження перебігу хвороби.

  Клініки Ульяновська, де можна зробити аборт  КлиникаВид абортаЦеныКонтакты

  Медичний Центр «Верітас »Інструментальний

  Медикаментозний
  Від 4000
  Від 6500
  вул. Втішна, 8а
  7(8422)62-80-22
  Лікувально-діагностичний комплекс «Медгард»Медикаментозний (з аналізами)
  Медикаментозний (без аналізів)
  Щадний оперативний аборт
  9870

  5480

  Від 4500
  вул. Радищева, 89
  (8422) 44-06-44
  www.medguard.ru  Медикаментозне переривання вагітності виконується або вітчизняними препаратами, або імпортними, найчастіше французькими.


  Миниаборты проводяться за допомогою спеціального пристрою, яке вводиться в матку через піхву і звідти дістає ембріон або плодове яйце. Техніка нагадує всмоктування, тому процедура отримала назву «вакуум».


  Хірургічна операція з видалення плоду передбачає його розчленування всередині матки. Після цього частини плоду дробляться і выскабливаются назовні медичним обладнанням. Процедура хвороблива, тому перед її проведенням завжди проводять знеболення, найчастіше місцевий.

  Категорії