Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Ярославлі

Зробити аборт в Ярославлі за бажанням можуть зробити жінки, які мають реєстрацію в місті, які досягли 18-річного віку, а також іногородні. Процедура проводиться на платній основі і складається з огляду гінекологом, аналізів і безпосередньо позбавлення від небажаної вагітності.


Те, якою саме буде процедура, залежить не стільки від бажання, скільки від здоров'я жінки. На основі аналізів і загальної клінічної картини лікарем-гінекологом буде обраний оптимальний спосіб аборту.


Багато жінки плутають поняття медикаментозного аборту і міні-аборту. Насправді міні-абортом називається процедура переривання вагітності терміном до 6 тижнів. сюди входить і таблетований спосіб (медикаментозний) і вакуум-аспірація. З 6 до 8 тижнів вакуум також проводиться, але має дещо інші риси і наслідки, ніж на більш ранньому терміні.


При медикаментозному способі препаратом штучно викликається видалення плодового яйця з порожнини матки. При вакуумі воно відсмоктується спеціальним приладом. Так ось на терміні 6-8 тижнів відсмоктування яйця займає більше часу. При цьому плід може вийти не до кінця, що є одним з найнебезпечніших ускладнень.


Воно називається «неповний аборт» трапляється тоді, коли у жінки неправильно визначений термін, а також по недосвідченості лікаря, що проводить вакуум. При медикаментозному аборті таке теж може бути, якщо лікар неправильно розрахувати дозу препарату, або такий спосіб призначений неправильно (всупереч протипоказань).


Тому перше, що повинна зробити жінка, що йде на аборт – здати всі необхідні аналізи для уточнення клінічної картини вагітності та підтвердження її строку. Тільки на основі них лікар зможе точно визначити спосіб переривання вагітності.


Хірургічний аборт – більш складна процедура, яка проводиться під анестезією. Вона включає в себе дроблення плоду всередині матки та вишкрібання його частин назовні.


Клініки у Ярославлі, де можна зробити аборт


Назва клиникиВид абортаЦеныКонтакты
Клініка доктора КротоваХірургічний аборт
Аборт без операції (медикаментозний)
3000
6000
Ярославль, вул. Велика Федоровська, 29
тел.: 93-67-89
e-mail: krotov-clinic@yandex.ru
сайт: www.krotovclinic.ru
ТОВ «Приватна клініка»Міні-аборт (до 7 тижнів)
Хірургічний
4000
4000
вул. Некрасова, 37а
(4852) 58-01-30, 73-70-57
www.ch-clinic.ru
Центр «Медікал Він-Груп»МедикаментознийВід 4000Флотська вулиця, д. 8а, стор 1
(4852) 32-00-92
www.yaroslavl.medongroup.ru

Категорії