Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Залізничному

Аборт в Залізничному на терміні вагітності до 8 тижнів можна виконати балетированным способом, а також за допомогою вакуум-аспірації. Але якщо перший спосіб придатний на самих ранніх етапах вагітності (3-5 тижнів), то другий можливий тільки після 4-х тижнів і до 8 включно.


Починаючи з 6-го тижня вагітності стає можливий третій вид аборту – хірургічний. Його назва говорить за себе – лікар, використовуючи певний медичний інструмент, видаляє плід через піхву. Процедура схожа на хірургічну операцію і проводиться під наркозом.


Даний вид аборту можливий до 12 тижнів вагітності. Починаючи з другого триместру, аборт обов'язково призводить до серйозних ускладнень. Саме тому в усіх країнах світу за бажанням переривання вагітності з другого триместру не проводиться. Самостійні спроби позбутися дитини, а також нелегальні аборти завжди тягнуть до серйозних проблем зі здоров'ям жінки, призводять до повного її безпліддя, несуть пряму загрозу її життя.


Саме тому жоден поважаючий себе лікар ніколи не спробує перервати вагітність на пізньому терміні без вагомих на те причин і поза стінами медичного закладу. Крім того, що це вважається кримінальним і носить кримінальний характер, наслідки такого аборту часом необоротні.


Якщо вагітність виявляється небажаної тоді, коли аборт робити вже пізно, то найкращим для жінки буде доносити дитину. Пологи не настільки травматичні і небезпечні, як декому здається, вони не несуть в собі тієї небезпеки та загрози для життя, що являє собою пізній аборт. І якщо після народження дитини (нехай і небажаний), жіночий організм відновиться в короткі терміни, то після пізнього аборту (особливо кримінального) – вже ніколи.

Клініки у Залізничному, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Мед. Центр «Здоров'я»Фармааборт (до 5 тижнів)
Медичний аборт (до 10 тижнів)
Роздільне вишкрібання
6000
10000

8000
вул. Головна, 1
вул. Колгоспна, д. 11
(495) 505-92-85
(495) 522-33-99
www.mc-zdorovie.ru
Пологовий будинокМедикаментозний

Вакуум-аспірація

Хірургічний до 12 тижнів
Від 5000
Від 3500
Від 3500
Вул. Некрасова, 2
522-88-01Записатися на прийом в клініку або пологовий будинок можна через телефон реєстратури. На прийом при собі мати паспорт, діагностичну карту. Послуга переривання вагітності платна. У вартість послуги не включені огляд лікаря, аналізи та УЗД-дослідження порожнини матки.

Категорії