Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Зеленограді

Рішення перервати вагітність часто залежить не від жінки, а від життєвих обставин. Важке матеріальне становище, навчання, занадто молодий вік майбутньої мами, навіть незареєстровані сімейні стосунки пари можуть бути причиною подібного рішення.


І приймати рішення про аборт в таких ситуаціях подвійно важче. Саме тому в багатьох приватних клініках, так і в державних медичних центрах існує кабінет психологічної допомоги жінкам, які йдуть на аборт, або вже його зробили.


Як показує практика, спілкування з психологом допомагає жінці швидше відновитися, зняти з себе, нехай і частково, вину за скоєне. Адже міркувати про зроблене можна довго, а от знайти слова підтримки для того, щоб жити далі може не кожен.


Аборт в Зеленограді пропонують зробити кілька клінік, не лише державних. І в багатьох з них працює саме такий кабінет психологічної допомоги. І якщо жінці важливо зберегти не тільки фізичне, але й психічне здоров'я, то краще буде вибрати саме такий медичний центр.

Клініки Зеленограда, де можна зробити абортКлиникаВид абортаЦеныКонтакты

Клініка «Дали»Медикаментозний

Миниаборт

Хірургічний
Від 9000
Від 5000
Від 5000
8 мкр-н корпус 1801
(499)733 18 60
www.mcdali.ru
Медична клініка Ст. МорозоваМедичний (до 9 тижнів)
Медичний (10-12 тижнів)
Фармакологічний (Росія)
Фармакологічний (Франція)
6500

12000

7900

9000
Панфиловский проспект д. 10
7 (495) 944-77-70
7 (499) 734-22-17
www.zelmedcentr.ruУ багатьох клініках також на платній основі можливий конфіденційний прийом із збереженням анонімності. Однак процедуру аборту проведуть тільки у тому випадку, якщо вік пацієнтки становить не менше 18 років.


В іншому випадку дівчині можуть просто надати у процедурі переривання вагітності, або вимагати письмову згоду одного з батьків, а також його присутність на прийомі. Вік батька дитини старше 18 років при цьому не грає ніякої ролі. Рішення про переривання вагітності йому не належить.


Аборт – не кращий засіб вирішити нагальні проблеми. Тому краще сто разів подумати, і тільки подом зробити вибір, щоб потім з-за поспіху не звинувачувати себе все життя за скоєне. Адже чоловік, для якого дитина небажана, не буде переживати і звинувачувати себе так, як мати. Він незабаром забуде про те, що трапилося, а ось жінці доведеться пронести цю біль через усе своє життя.

Категорії