Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборт в Іжевську

Аборт в Іжевську можна зробити за бажанням терміном до 12 тижнів. Серед медичних установ міста, дану послугу на платній основі проводять державні жіночі консультації, поліклініки і медичний центри, в тому числі і приватні.


Для звернення до центру для проведення процедури переривання вагітності необхідний паспорт, по можливості лікарняна картка. У багатьох центрах є власна лабораторія, тому якщо виписки аналізів немає на руках, то всіх їх можна зробити в клініках за додаткову плату.


У вартість аборту, як правило, не завжди входить ряд діагностичних заходів і медичних препаратів, таких як анестезія, мазки, огляди гінекологом. Тому потрібно заздалегідь уточнювати всю суму за весь комплекс процедур, щоб в кінцевому підсумку вона не стала несподіваною.


В Іжевську існують філії популярних в Росії клінік і медичних центрів, такі як «ДокторПлюс», «Евромед». Але є і власні центри здоров'я, в яких також можна зробити аборт. Вартість у всіх клініках різна, ціни починаються з 800 рублів за міні-аборт, і з 5000 а медикаментозне переривання вагітності.


В день звернення клініки проводять процедуру переривання при повній здачі аналізів і огляду лікарем. І якщо у жінки немає протипоказань, то в той же день їй проведуть медикаментозний аборт або міні-аборт.


На термін від 8 тижнів всі клініки зобов'язані надати вагітній жінці 3 доби, і тільки після їх закінчення виконати процедуру. Це законодавча норма і її ігнорування переслідується за законом.

Клініки Іжевська, де можна зробити абортНазва клиникиВид абортаЦеныКонтакты
ЕвромедМедикаментозний
Інструментальний
Від 5000
Від 4000
вул. Ухтомського, 28
376-780
8912-464-40-39
Медсанчастину №5Медикаментозний
Вакуум-аспірація
Від 5800
800
вул. Сабурова, 37а
48-77-48, 48-77-86
www.msch5.udm.net
Республіканський клініко-діагностичний центрМедикаментозний (до 4 тижнів)
Вакуум (до 6 тижнів)
Від 5000
Від 2000
вул. Леніна, 87б
374-948, 374-913Найбільшим попитом у жінок Іжевська користується медичний заклад «Медсанчастину№5». Незважаючи на невисокі ціни, перелік та якість послуг тут досить високі. Це одне із самих професійних медичних установ міста, куди приїжджають навіть з віддалених районів, в тому числі і для проведення процедури переривання вагітності.

Категорії