Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аборти сприяють подальшим передчасних пологів

Багато знають про ті негативні наслідки, які відбуваються в організмі після переривання вагітності. Вчені довели, що цілком ймовірно вплив аборту на перебіг наступної вагітності, а також на здоров'я майбутніх дітей.


Співробітники Європейського товариства репродукції людини і ембріології в ході досліджень з'ясували, що жінки, які зробили 2 або більше абортів, сильно схильні до ризику передчасних пологів.


Жінки, які зробили більше 2-х абортів, на 50 % частіше при наступній вагітності народжують дитину на 34 тижні. Цей ризик складає 20% для тих, хто робив аборт один раз. Такі жінки стають мамами на 37 тижні.


Недоношені діти частіше малюків, народжених в строк, мають слабке здоров'я. Кожна десята дитина потерпає від хвороб легенів. Часто у цих малюків діагностується сліпота чи глухота. До передчасних пологів, крім зроблених абортів, призводять стреси, куріння вагітної жінки, алкогольна та наркотична залежність.

Категорії