Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Агеста – це твій шанс уникнути аборту!

Даний препарат призначений для екстреної контрацепції. Необхідність у запобіганні небажаної вагітності може виникнути після здійснення статевого акту, проведеного без контрацепції, пропуск строку прийому гормонального контрацептиву, невдалому перерваному сексі, неправильно застосований календарному метод оберігання від вагітності, зґвалтування або спонукання до ПА. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Опис таблеток, принцип дії
 • Інструкція
 • Порівняння з гинепристоном
 • Протипоказання
 • Побічна дія
 • Ціни в аптеках

 • Виробником агесты виступає ВАТ «Біохімік» (Республіка Мордовія, р. Саранськ). «Біохімік» входить до складу фармацевтичного холдингу ЗАТ " Фарм-Центр. Компанія працює з 1952 року.

  Опис таблеток, принцип дії


  Агеста випускається в таблетках, одна упаковка може містити 1-2 таблетки.


  Основна дія агесты полягає в конкурентному взаємодії з прогестероном, який впливає на здатність до запліднення і виношування плоду. Препарат викликає уповільнення дозрівання яйцеклітини, гальмує її вихід з яєчника, перешкоджає закріпленню заплідненої яйцеклітини на слизовій матки. Велика лоза агесты провокує збільшення скорочувальної діяльності м'язової оболонки матки, підвищує чутливість слизової оболонки матки до дії прогестерону, який викликає відторгнення слизової.

  Інструкція


  Протизаплідні таблетки агеста приймаються одноразово. Дозування 10 мг – 1 таблетка.

  Для досягнення необхідного результату необхідно прийняти препарат до закінчення 72 годин з часу коїтусу. У цьому проміжку ефективність дії агесты досягає 99%. Після прийому засобу необхідно виключити незахищені статеві акти на деякий час.У більшості випадків при своєчасному прийомі препарату вагітність не виникає, і черговий цикл закінчується менструацією.


  Категорично не рекомендується використовувати ці ліки в якості регулярної захисту. Агеста призначена для дії в особливих випадках, тільки для здійснення екстреної посткоїтальної контрацепції.

  Порівняння з гинепристоном


  Відмінностей у цих таблеток для екстреної контрацепції практично немає, якщо не вважати виробників (обидва – вітчизняні) та вартості таблеток (гинепристон дорожче). Обидва засоби відносяться до препаратів нового зразка, до складу яких входять негормональний речовина – міфепристон.


  Тобто, побічні ефекти, як і небажані наслідки у вигляді безпліддя, практично зведені до нуля.


  Різниця лише в можливості придбати таблетки. Гинепристон продається в багатьох російських і українських аптеках, тоді як агесту купити можна лише в Москві (дивіться нижче назви аптек та відгуки).


  Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися ціни на гинепристон в Росії і на Україні http://preryvanie-beremennosti.ru/protivozachatochnye-tabletki/gynepriston/cena-v-apteke.html

  Протипоказання


  До них відносяться:

 • важкі захворювання, наявні у жінки (ниркова недостатність, ураження печінки, серцева недостатність, патологія надниркових залоз)

 • Категорії