Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Але-шпа при вагітності: безпечна і ефективна

Дуже часто під час вагітності, особливо на її початку, майбутню маму турбують невеликі болі в животі. Лікар, що спостерігає жінку, призначає їй препарат Но-шпа.


Але у вагітної виникають сумніви: а чи не помилився чи доктор, чи можна приймати цей препарат в її положенні. Адже майбутня мама знає, що ліки їй протипоказані!


Вона може бути абсолютно спокійна: Но-шпа не тільки нешкідливий препарат, більш того, дане ліки без побоювань призначається більшої частини вагітних....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Інформація про препарат
 • Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?
 • Дозування і тривалість прийому препарату під час вагітності
 • Особливості застосування препарату
 • Ефективні аналоги Але-шпи
 • Інформація про препарат


  Але-шпа розроблена угорськими фармацевтами і випускається у формі таблеток та ампул для внутрішньовенних та внутрішньом'язових ін'єкцій. Діючою речовиною препарату є дротаверин, допоміжними складовими є: лактоза, тальк, стеарат магнію і кукурудзяний крохмаль.


  Завдяки дротаверину, Але-шпа знімає спазми і больові відчуття практично будь-якого органу, розширює кровоносні судини і сприяє надходженню кисню в усі органи людини.


  Лікарі призначають Но-шпу при захворюваннях шлунка і кишечника, жовчного міхура, при нирковій коліці.


  Але-шпа здатна розширювати судини, тому з успіхом застосовується при захворюваннях серця як допоміжний засіб, здатне зняти біль, наприклад, при стенокардії, і забезпечити нормальний кругообіг крові по судинах.


  Також Но-шпа вельми ефективна при загрози викидня на маленьких термінах вагітності, але вона призначається в даному випадку тільки лікарем.


  Препарат не призначається чоловікам, які страждають захворюваннями передміхурової залози, і людям, з підвищеним внутрішньоочним тиском.


  Після прийому препарату всередину, практично відразу спостерігається зниження больового відчуття, розширюються судини. При цьому не відбувається згубного впливу діючої речовини на периферичну і вегетативну нервову систему, не заподіюється шкода печінки.


  Але-шпа надає позитивний ефект на організм, не завдаючи йому ніякої шкоди.

  У чому полягає профілактика циститу при вагітності? Рекомендації фахівців в цій статті.


  Про особливості застосування Дерината в першому триместрі читайте в цій статті.

  Чим небезпечний (і небезпечний?) препарат для вагітних?


  Як вже говорилося, Але-шпа абсолютно нешкідливий препарат, і застосовувати його при вагітності можна. Але, як і у будь-якого іншого препарату, у нього є свої побічні дії. І якщо в повсякденному житті Але-шпа приймається усіма і при будь-якому зручному випадку, то під час вагітності не потрібно поспішати діставати її з аптечки без дозволу лікаря.


  Препарат не призначається вагітним жінкам з серцево-судинними захворюваннями, нирковою та печінковою недостатністю, підвищений внутрішньоочний тиск, і якщо коли-небудь спостерігалася небажана реакція на який-небудь елемент препарату.


  Але-шпа може викликати несподівану алергічну реакцію, з обережністю слід приймати вагітним з хворим серцем, нирками і печінкою.


  Часто жінки в цікавому положенні страждають зниженим артеріальним тиском в цьому випадку також Но-шпу застосовувати не рекомендується.


  Препарат може також посилити токсикоз, призвести до зниження апетиту, слабкості, посилити серцебиття.


  Незважаючи на всю свою видиму безневинно, Але-шпа може заподіяти шкоду вагітній жінці. Але грамотний лікар знає про всі особливості даного препарату, тому застосовувати його майбутній мамі потрібно тільки з дозволу і під наглядом досвідченого лікаря.

  Дозування і тривалість прийому препарату під час вагітності


  Загальноприйнято, що Но-шпа призначається вагітним жінкам у першому триместрі вагітності. Справа в тому, що на більш пізніх термінах дане ліки може посприяти відкриттю шийки матки, з-за цього воно приймається з обережністю.


  Але-шпа не робить негативного впливу на плід і його розвиток, і призначається лікарями без побоювання при тонусі матки та загрозу викидня в перші тижні вагітності, для зняття спазму гладкої мускулатури.


  Для зниження тонусу матки, та пов'язаними з цим больовими відчуттями, призначають по одній-дві таблетки три рази в день. У добу вагітної можна прийняти від 80 до 240 мг.


  Якщо вагітна жінка не переносить лактозу, що входить до складу Но-шпи, то їй призначають цей препарат у вигляді уколів, так як лактоза не входить до складу розчину для ін'єкцій.

  При внутрішньом'язовому введенні препарату вагітній за добу повинні ввести від 40 до 240 мг. А внутрішньовенне введення препарату дозволить досягти лікувального ефекту моментально, адже препарат відразу ж надходить у кров.


  Тривалість прийому препарату встановить лікар, зазвичай достатньо трьох-п'яти днів і симптоми гіпертонусу матки зникають. Не варто захоплюватися застосуванням Але-шпи при вагітності: зрозуміло, що ліки принесе полегшення, але не варто тягнутися до нього при найменшому дискомфорті.


  Чи Правда, що існують небезпечні тижні вагітності? Дізнаємося з цієї статті.


  Чим небезпечні набряки при вагітності? Багато корисної інформації тут.


  У цій статті можна дізнатися /rody/slozhnosti/amniotomiya.html про амниотомии при пологах.

  Особливості застосування препарату


  Але-шпа, як і будь-які інші ліки, має свою специфіку вживання. І, не дивлячись на те, що до застосування під час вагітності вона не заборонена, в різні терміни вагітності до її призначенням лікарі підходять по-різному.


  Кожна майбутня мама переживає за свою не народжену дитину, особливе занепокоєння жінка відчуває, коли лікар говорить, що у неї матка знаходиться в підвищеному тонусі.


  Не варто турбуватися: з такою проблемою на ранніх термінах стикається більша половина жінок. А щоб її викорінити гінекологи призначають Но-шпу, яка сприятиме розслабленню гладких м'язів матки, розширить у неї судини та покращить кровообіг.  Шкоди майбутньому людині це не заподіє, маму заспокоїть. Таким чином, перший триместр пройде без ускладнень, а це дуже важливо, адже саме зараз формується маленька людина, і тонус в тандемі з маминими нервами, тут ні до чого.


  Коли приходить другий триместр вагітності, жінки сміливо хапаються за таблетку Но-шпи при будь-якому прояві дискомфорту. За звичкою: адже в першому триместрі вона здорово допомагала.


  Це непоправна помилка, бо як Но-шпа, при всіх своїх хороших якостях, може посприяти відкриттю шийки матки і призвести до передчасних пологів. Саме тому Но-шпа у другому і третьому триместрах вагітності призначається лікарями з особливою обережністю, і, швидше за все, в стаціонарі.


  На останніх тижнях вагітності для підготовки шийки матки до пологів може бути призначена Но-шпа. Вона посприяє розм'якшенню шийки і більш швидкому її розкриття в процесі пологів. Це полегшить перебіг пологів, знизить больові відчуття і знизить ймовірність розривів промежини і піхви.


  Але-шпа також стане своєрідним сигналом до пологів: при несподіваного болю в животі на останніх тижнях вагітності слід випити дві таблетки препарату. Якщо біль не вщух пора збиратися в пологовий будинок, це, швидше за все, початок переймів.

  Ефективні аналоги Але-шпи


  Найпоширенішим аналогом Але-шпи є російський препарат Дротаверин. Якщо за 60 пігулок Но-шпи потрібно заплатити 180 руб., то за таку ж кількість Дротаверину хворий заплатить 30 руб.


  Також замінниками Але-шпи є Биошпа, Спазмонет, Спазмол, Дроверин, Веро-Дротаверин, Нтш-Бра.


  В цих препаратах ідентичне діюча речовина дротаверин. Але приймати їх під час вагітності потрібно тільки з дозволу лікаря!


  Але-шпа є відмінним спазмолітиком, який не заборонений до застосування під час вагітності. Однак, приймати цей препарат без попередньої консультації лікаря вагітній жінці не варто: він має яскраво-вираженими побічними ефектами і підходить не всім.


  Щоб результатом вагітності стало народження здорового малюка, Но-шпу не слід приймати на пізніх термінах вагітності, найчастіше вона призначається лікарями в першому триместрі, а в майбутньому використовується при необхідності, особливо при підготовці до пологів, і в їх процесі.


  Ви знаєте, чим замінити Курантил при вагітності? Запитаємо у доктора!


  Про те, чи необхідно робити другий скринінг, можна дізнатися з цієї статті.

  Категорії