Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Алергія: причини виникнення і лікування

Від цього неприємного явища, пов'язаного з індивідуальною реакцією імунної системи і до кінця не вивченого, ніхто не застрахований.


Важливо своєчасно виявити алерген і постаратися попередити вплив на організм малюка, або максимально послабити його.


Важливу роль відіграє спадковий фактор. ...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Алергія у немовляти: попередити та зупинити
 • Виявлення алергенів
 • Препарати, що полегшують стан пацієнта
 • Чи можна перемогти хворобу?
 • Якщо у дитини алергія: відео

 • Науково доведено: якщо в родині мама або тато страждають від алергії, то дитина з імовірністю 40-50% також буде реагувати на «подразники». Якщо ж обоє батьків схильні недугу, то ймовірність виникнення його у молодшого покоління зростає вже до 70-80%.


  Алергія може бути: харчової, на холод або сонце, на хімічні подразники, на цвітіння (пилок), домашній пил, шерсть тварин і т. д.

  Алергія у немовляти: попередити та зупинити


  У тому випадку, якщо мама годує малюка грудьми, їй необхідно дотримуватися гіпоалергенну дієту, суворо стежити за своїм раціоном.


  А головне – станом дитини і його «стосунками» з споживаними їй продуктами харчування.


  Лікарі рекомендують дотримуватися дієти ще на етапі вагітності, особливо жінкам, схильним до проявів алергії.


  Слід ретельно оглядати шкіру малюка, яка може подати сигнал наявністю висипу. У цьому випадку також необхідно переглянути раціон харчування мами або підрослого дитину, замінити засіб для прання дитячих речей, часто робити вологе прибирання, провітрювати приміщення, прибрати всі «пилозбірники».


  Імуноглобуліни людського організму сприймають якийсь «продукт» вороже, змушуючи клітини викидати в кров захисна речовина – гістамін.

  В наслідок чого розвиваються симптоми: нежить, сльозотеча, висипи, набряки, задишка, утруднене дихання.


  У будь-якому випадку дитину слід показати лікарю, оскільки стан, наприклад, анафілактичного шоку, який може наступити раптово при важкому прояві хвороби, небезпечно для життя!


  Алергія у грудної дитини може бути материнське молоко, молочну суміш для штучного вигодовування. Проявляється у вигляді колік, порушень стільця, висипу (діатезу).

  Виявлення алергенів


  Для дослідження причин виникнення хвороби слід відвідати лікаря-алерголога, який допоможе розібратися в причинах, призначивши ряд аналізів на алергію у дітей.


  Це загальний аналіз крові, шкірні проби, визначення рівня загального імуноглобуліну в крові, а також визначення наявності специфічних антитіл.


  Розібравшись в причинах виникнення недуги, можна підібрати ліки від алергії для дітей, яке буде «працювати» в кожному конкретному випадку.


  Поки, на жаль, універсального засобу від алергії для дітей не розроблено.

  Механізми виникнення алергії до кінця не вивчені. За спостереженнями вчених і лікарів за останні роки кількість пацієнтів різного віку з цією недугою значно зросла.


  Дієта при алергії у дитини зводиться до виключення продуктів-алергенів. У тому разі, поки конкретний алерген не виявлений, рекомендується обмежити або повністю виключити з раціону: молоко (якщо це не немовля), злаки, овочі і фрукти помаранчевого і червоного кольорів, рибу, яйця, шоколад.


  Лікування алергії у дітей вимагає ретельного спостереження з боку спеціаліста, комплексного підходу.


  Як правильно лікувати плоскостопість у дітей?


  Що робити, якщо у дитини не проходить затяжний кашель?


  Свічки цефекон для дітей

  Препарати, що полегшують стан пацієнта


  Дітям зручніше приймати препарати в рідкому вигляді.


  Для цього існують краплі від алергії для дітей, приймаються всередину: Зіртек, Фенистил та ін.


  Перед початком прийому обов'язкова консультація фахівця, з підбором дозування і тривалості застосування!


  Для полегшення симптомів закладеності носа застосовуються краплі місцево: судинозвужувальні, гормональні, імуномоделюючої. Препарат також має застосовуватися за призначенням лікаря, щоб не пошкодити слизовій оболонці.

  Чи можна перемогти хворобу?


  Нерідко можна почути, що вилікувати алергію у дитини допоможе час, хвороба потрібно «перерости».


  Це не завжди справедливо. Особливо в тому випадку, якщо є така форма хвороби, як атопічний дерматит, природа якого пов'язана з алергією.


  Ця недуга проявляється в наслідок генетичної (спадкової) схильності. Може почати прогресувати у дітей віком до 12 років.


  Важливо на ранніх етапах прояву будь-якого виду алергії попередити розвиток ускладнених форм: астми, нейродерміту і т. д.

  В сучасні продукти харчування виробники додають досить багато допоміжних речовин, здатних викликати алергію. Варто ретельно вивчати склад продукту, що одержується, уникаючи вживання в їжу надмірної кількості штучних ароматизаторів, барвників, консервантів.


  Не зайвим буде використання нітрат-тестери, здатного «відбракувати» фрукти та овочі з великим вмістом нітратів, які також можуть посприяти розвитку хвороби.


  Ознаки глистів у дітей. Як провести лікування?


  Лікуємо горло за допомогою мірамістину.


  Відхаркувальні засоби для дітей


  Вилікувати алергію до кінця поки неможливо, але реально перевести імунну відповідь у позитивний замість алергічного. У сучасній медицині застосовується алерген-специфічна імунотерапія.


  Спочатку виявляється алерген, потім він вводиться людині, змушуючи власний імунітет сприймати його доброзичливо, звикати до нього. Повний терапевтичний курс триває до кількох років, що сприяє згодом настанню тривалої ремісії. Цей метод вимагає детального дослідження пацієнта перед початком курсу лікування!

  Якщо у дитини алергія: відео


  Як організувати харчування малюка при алергії:

  Категорії