Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Алергія у дітей на молоко: підступний недуг при природному вигодовуванні

Кожен батько знає, скільки корисних речовин містить у собі молоко. Тому дитяче меню зазвичай більше, ніж наполовину, складається з молочних продуктів, як в натуральному вигляді, так і доданими до страви. Але що робити, якщо організм дитини його категорично не сприймає? Невже доведеться відмовитися від чудового джерела кальцію?


Навіть якщо така алергія буде виявлена, особливих неприємностей вона не доставить, немовлят можна перевести на підгодівлю гіпоалергенними сумішами і кисломолочні продукти. Старші діти вже в стані харчуватися кашами та овочевими пюре. Вводити їх у раціон малюка краще поступово, спочатку запропонувавши йому прикорм раз в день. Так буде простіше простежити реакцію організму дитини на нову їжу.


...

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Схильність до алергії і симптоматика
 • Діагностика та відміну від лактазной недостатності
 • Лікування
 • Профілактика
 • Схильність до алергії і симптоматика


  Для початку, слід розібратися в першопричині молочної непереносимості. Виникнення алергій прийнято списувати на спадковість, хоча це не зовсім справедливо.


  Всього причин прояву цієї особливості кілька:

 • наявність алергії на молоко у найближчих родичів (батьків, дідусів, бабусь, рідних сестер і братів)

 • Категорії