Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Амоксицилін у вигляді суспензії — зручна дитяча форма

Хвороба малюка — важке випробування для кожної мами, особливо коли справа доходить до прийому антибіотиків. Часто в призначеннях лікаря можна зустріти такі ліки, як Амоксицилін. Це відомий і недорогий антибактеріальний препарат з хорошими відгуками. Він широко використовується в педіатричній практиці і зарекомендував себе як ефективний і безпечний для дітей засіб. Присвячений Амоксициліну огляд торкнеться всі важливі моменти його використання.


Амосициллин — антибіотик широкого спектру дії.

Характеристика препарату

Амоксицилін — антибіотик пеніцилінового ряду, що володіє широким спектром антимікробної дії. Засіб випускається різними фармацевтичними компаніями: Біопрепарат, Бринцалов-А, Біохімік (Росія), Bayer AG (Німеччина), J B Chemicals Pharmaceuticals Ltd. (США).


Препарат активний відносно основних збудників:

  • бактеріального фарингіту

  • Категорії