Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Аналізи для Аборту

Як і будь-яка операція або хірургічне втручання, переривання вагітності повинно здійснюватися тільки лікарем і тільки в медичному закладі. Аналізи для аборту при цьому є обов'язковими. Без них в абортарії жінку і зовсім можуть не прийняти. Тільки з эпикризом і всіма аналізами, що підтверджують відсутність протипоказань, можливе проведення аборту.

Аналізи, необхідні для процедури переривання вагітності на ранніх строках

На терміні до 12 тижнів жінці необхідно пройти гінекологічний огляд і здати такі аналізи:

 • Загальний аналіз крові
 • Загальний аналіз сечі
 • Аналіз на ХГЛ та резус-фактор
 • Аналізи на ВІЛ, сифіліс і гепатит
 • Загальний мазок
 • Пройти ультразвукове дослідження
 • Флюорографія
 • Можливе доповнення списку, якщо жінка перебуває на обліку у кардіолога або іншого фахівця вузького профілю. Термін здачі аналізів не повинен затягуватися, так як у даному випадку, не йде на користь. Краще всього їх здати за 1-2 дні, так як чим раніше буде проведена процедура переривання, тим менше буде ускладнень.


  Аборт на пізньому терміні і аналізи для нього

  Після 12 тижнів аборт можна зробити тільки за медичними або соціальними показаннями за згодою жінки. Сама процедура на цьому терміні відрізняється від інших видів аборту.


  А починаючи з 21 тижня, аборт за медичними показанням носить зовсім інший характер, це так звані «штучні пологи».


  Процедура складна і небезпечна для жінки, і може призвести до безпліддя в кращому випадку. У гіршому можливий летальний результат.


  Для виключення непередбачених ускладнень проводиться ряд аналізів. Вони покликані підстрахуватися і підготуватися до подальшої реабілітації жінки. Аборт за медичними показаннями вже передбачає до того, що у картці жінки буде зібраний весь комплекс аналізів, які вона здавала до цього моменту.

  Тому головною умовою на пізньому терміні є гінекологічний огляд жінки. Пальпації та скринінгу матки з придатками зазвичай достатньо. Але буває, потрібна ще консультація та виписка про стан здоров'я від ендокринолога і кардіолога. Ці обстеження призначаються індивідуально, якщо у жінки є скарги на здоров'я або вона перебуває на обліку у цих фахівців.


  Аналізи і діагностика здоров'я покликані допомогти лікарю з постановкою діагнозу і подальшою розробкою схеми лікування після процедури переривання. На пізніх термінах після аборту завжди призначаються антибіотики, тому не зайвим буде аналіз на біохімічний склад крові.


  Щоб скоротити ризик запалень і ускладнень, аналізи для аборту необхідно здавати всі, які призначає лікар.


  Особливо якщо у жінки негативний резус-фактор або хронічні захворювання. Не варто сподіватися на те, що можна обійтися без УЗД або загального аналізу крові. Навіть невеликий запальний процес (застуда або ОРІ) здатний завдати істотної шкоди організму. А наявність серйозних захворювань можуть спровокувати важку реабілітацію після переривання вагітності.

  Категорії