Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Антибіотик Амоксиклав для дітей — панацея від усіх інфекцій або необхідне зло?

Амоксиклав — препарат, який виробляється в Словенії, лікарі часто призначають дорослим і дітям. Причому захворювання, для лікування яких використовують цей антибіотик, бувають настільки далекими, що у людей виникає здивування: «Чому для лікування нирок і бронхіту виписують один засіб?». А молоді мами приходять в жах, почувши, що їх немовляті виписують не простий антибіотик, а ліки, які застосовували їх дорослі знайомі. Наш огляд препарату Амоксиклав заснований на відгуках батьків, чиїм дітям довелося познайомитися з цими ліками.


Амоксиклав — антибіотик широкого спектра, який призначають, як дорослим, так і дітям.

Склад

Дитяча суспензія Амоксиклав — це комбінований антибактеріальний засіб широкого радіусу дії. У його складі:

 • Амоксицилін.
 • Клавуланова кислота.
 • Увага! Амоксицилін — антибіотик пеніцилінового ряду, дітям з алергією на пеніцилін, приймати Амоксиклав не можна!

  Організм швидко звикає до дії антибіотиків і лікувальний ефект після 1-2 курсів прийому знижується. Клавуланова кислота підвищує біологічну активність антибіотика, уповільнює звикання до нього бактерій. У російських аптеках продають стовідсоткові аналоги Амоксиклаву — Аугментин і Медоклав. Склад трьох препаратів однаковий, і ціна мало відрізняється (? 350 рублів).


  Антибіотик часто призначають дітям при захворюваннях ЛОР органів.

  Інга, мама Вані:


  «Сину лише виповнився рік, як він сильно захворів — отит. Кричав ночами від болю. Тому були готові приймати будь-які ліки — лише б допомогло. За два дні Амоксиклав зняв запалення. Температура впала, синочок почав грати. Щоб уникнути негативних наслідків, розписаних в інструкції, я давала дитячий антибіотик менше зазначеного доктором строку».

  Призначення

  Лікарі призначають дітям Амоксиклав при запальних хворобах. Антибактеріальна дія препарату швидко відновлює нормальний стан організму.


  Показання до застосування:

 • ангіна

 • Категорії