Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Антибіотики для дітей: коли призначаються і як застосовувати?

Антибіотики – це речовини біологічного походження, що синтезуються мікроорганізмами і пригнічують ріст бактерій та інших мікробів, а також вірусів і клітин. Багато антибіотики здатні вбивати мікробів....

Вконтакте Facebook Twitter Google Мій світ

Зміст:
 • Що лікуємо?
 • Антибіотики широкого спектру дії
 • Дотримуємося дозування!
 • Антибіотики для дітей: відео

 • Антибіотики – одні з найбільш сильних засобів для придушення хвороботворних мікробів в організмі людини. У ряді випадків застосування антибіотиків необхідно.


  Антибіотики ефективні при лікуванні бактеріальних захворювань, але не всіх.


  Марні при лікуванні вірусних захворювань і навіть можуть нашкодити. Крім того, ці препарати досить сильні і дуже часто їх застосовувати не можна.


  Антибіотики слід застосовувати тільки за рецептом лікаря, суворо призначеної дозуванні.

  Що лікуємо?


  При лікуванні дітей антибіотики теж застосовуються. Антибіотики призначаються тільки лікарем. Самостійно застосування цих сильнодіючих препаратів вкрай небезпечно!


  Антибіотики при ГРВІ. При неускладненому ГРВІ антибіотики дітям не призначаються. Або в деяких випадках, наприклад дітям до півроку, якщо є вади розвитку, недолік ваги або рахіт.


  В інших випадках антибіотики не призначаються, оскільки поліпшення вони не принесуть, але можуть чинити негативну дію на мікрофлору шлунка.


  Антибіотики при ангіні. Ангіна може бути викликана вірусами, так і бактеріями. У разі бактеріального зараження, збудник хвороби – стрептокок.


  При бактеріальної ангіні антибіотики призначають для того, щоб уникнути ускладнень, таких, як отит середнього вуха або ускладнення на мигдалинах.


  Встановити, бактеріальна чи ангіна або вірусна, можна з допомогою спеціальних аналізів.


  Можливі призначаються препарати: Сумамед (випускається у формі капсул, таблеток та суспензії), амоксиклав, супракс, флемоксин-солютаб, амосин, аугментин.


  Ви знаєте, як приймати эреспал сироп? Читайте поради лікаря.


  Піднялася температура у дитини. Симптомів немає. Як бути?


  Профілактика грві у дітей


  Антибіотики при кашлі. При кашлі антибіотики дітям призначають рідко. Це повинен вирішувати лікар.


  Іноді призначення антибіотиків дітям при кашлі може мати місце, якщо причина кашлю, наприклад, плеврит, тонзиліт, туберкульоз або гострий бронхіт, або якщо кашель триває більше чотирьох тижнів на тлі температури.


  В інших випадках, як правило, призначати антибіотик при кашлі, немає необхідності. При гострому бронхіті антибіотики, як правило, не застосовують.


  Антибіотики при отиті. При отиті збудником захворювання може бути стрептокок, стафілокок та інші бактерії. Отже, антибіотики при лікуванні отиту можуть застосовуватися. Ось деякі із застосовуваних антибіотиків: амоксицилін, азитроміцин, рокситромицин та інші.


  При рецидивуючому отиті (частіше 3 разів за півроку) лікування антибіотиками призначається обов'язково.


  Антибіотики при застуді. Застуда не є бактеріальним захворюванням. Це вірусне захворювання. Застосування антибіотиків при застуді не тільки не дасть ніякого ефекту, але може нашкодити організму дитини, наприклад печінки або нирок.


  Антибіотики при пневмонії. Найбільш частим збудником пневмонії, як у дорослих, так і у дітей, є пневмокок. При пневмонії однозначно призначаються антибіотики, що пригнічують розвиток пневмокока та подальших ускладнень, які можуть розвинутися на тлі пневмонії.

  Антибіотики широкого спектру дії


  Існують антибіотики широкого спектру дії і вузького спектру дії.


  І ті, і інші часто застосовують при лікуванні дітей.


  Антибіотики широкого спектру дії – вражають всі бактерії в організмі – як шкідливі, так і, наприклад, корисні кишкові.


  З-за цього організм може отримати дизбактеріоз або інші проблеми після прийому антибіотиків.


  З іншого боку, призначати антибіотики широкого спектра дії набагато простіше – не потрібно досконально розбиратися в проблемі виникнення захворювання.


  Антибіотики вузького спектра дії, навпаки, спрямовані на бактерії, що викликали захворювання, і вражають тільки їх. Різниця очевидна.


  Антибіотики широкого спектру дії: ампіцилін, цефалексин, гентаміцин, тетрациклін, левоміцетин.

  Антибіотики вузького спектра: пеніцилін, оксацилін, еритроміцин.

  Дотримуємося дозування!


  Антибіотики даються дітям суворо за призначенням лікаря в прописаної дозуванні! Є низка препаратів, які треба застосовувати з обережністю.


  Наприклад, левоміцетин – цей препарат можна застосовувати для лікування дітей лише в крайніх випадках. Так як цей препарат може викликати незворотні наслідки, аж до летального результату.


  При лікуванні дітей не можна застосовувати антибіотики групи тетрацикліну (тетрациклін, доксициклін, та інші) – вони порушують формування зубної емалі.


  Це далеко не повний перелік протипоказані дітям антибіотиків.


  Важливо пам'ятати, що прийом будь-якого антибіотика, будь-якого лікарського препарату – це ризик. Самолікування неприпустимо.


  Яка ціна на энтерофурил для дітей? Які існують аналоги.


  Дитина погано спить вночі. Цікава стаття.


  Доктор МОМ Мазь для дітей


  Часто після курсу антибіотиків рекомендують деякий час приймати препарати, що відновлюють мікрофлору шлунка, наприклад, біфідумбактерин, а також кисломолочні продукти.


  Антибіотики можуть стати причиною виникнення алергії. Це найбільш ймовірно, якщо дитина схильна до інших видів алергій, наприклад, до харчової алергії.


  Застосовуючи антибіотики, не варто забувати про можливу алергію або погіршення стану на тлі прийому цих сильнодіючих препаратів.


  Антибіотики, що застосовуються для лікування дітей, випускаються у вигляді таблеток, суспензій або крапель.

  Антибіотики – серйозні лікарські препарати. Застосування цих ліків повинно бути суворо за призначенням лікаря, прописаної в дозуванні. Дитячий організм набагато вразливіші дорослого, а тому лікування антибіотиками може як поліпшити стан, так і завдати шкоди.


  При виборі ліків для лікування потрібно керуватися рекомендаціями лікаря і особливостями організму дитини.


  Застосовувати антибіотики для лікування дітей потрібно лише в крайніх випадках, коли інші засоби не поліпшують стану, чи є загроза життю. В інших випадках, застосування антибіотиків зайве.

  Антибіотики для дітей: відео


  Що потрібно враховувати під час лікування дитини антибіотиками:

  Категорії